jak bede mial okazje to na pewno obejrze. thx!
jak bede mial okazje to na pewno obejrze. thx!





)
sailor napisał(a):film, który ostatnio oglądałam i jest warty polecenia? "Była sobie dziewczyna" (Education) świetny film o miłości, dojrzewaniu i związkach między ludzkich. świetnie spędzony czas na oglądaniu.
wrażenia bezcenne 


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości