NataliaW napisał(a):A może to poprostu wynika z tego, że ja ptaków nie lubie? :)
bardzo możliwe;
a nie zwróciłaś uwagi na fenomenalną muzykę?
jak to ktoś określił.
Przy odrobinie szczęścia może załapie się jeszcze dzisiaj na Rok niebezpiecznego życia Petera Weira na TCM o 21.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości