A poza tym nic nie wniosl do mojego zycia 
FiDo napisał(a):Mafi napisał(a):"Wyznania Gejszy"... mnie się bardzo podobał, ale facetom nie polecam- na pewno się zanudzicie
mylisz sie. film mi sie bardzo podobal, ogladalem dwa razy
Skoro Ci się podobał to się w sumie bardzo cieszę... Super ten film był

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości