Ostatni Jard, Firewall
... nie wiem .. ostatnio malo ktory film mi sie podoba

Przeszłość i przyszłość przeplatające się ze sobą w cudowny sposób oraz budzące się do życia uczucie, którego nie pokona nawet ogromna ... 'odległość'
Jeśli ludzie są sobie pisani, to będą na siebie czekać ... bo kiedyś ICH czas nadziejdzie

Wczoraj obejrzałam Odkpuienie, lubie takie filmy, takie, czyli.. psychopata, który morduje po to by skonstruować z innych części ciała jedną postać- Jezusa.kamila napisał(a):Obrazek
jak się reaktywuje stare znajomości to i dobry film można obejrzećWczoraj obejrzałam Odkpuienie, lubie takie filmy, takie, czyli.. psychopata, który morduje po to by skonstruować z innych części ciała jedną postać- Jezusa.
A ja od baaaaaaaardzo dawna nie mogłam sobie przypomnieć jaki to był tytuł
Kamila ![kissing2 [smilie=kissing2.gif]](./images/smilies/kissing2.gif)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości