Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez FiDo » piątek, 8 wrz 2006, 10:40

Ostatni Jard, Firewall

... nie wiem .. ostatnio malo ktory film mi sie podoba
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » piątek, 8 wrz 2006, 11:38

"Moja super eks-dziewczyna"

Noo, nie ma to jak ogladac film o superbabie z trzeba facetami... sie nagadalii ;p

Ale bylo wesolo... film lekki i niewymagajacy... w sam raz na bezsenna noc... Zreszta... jak kazdy film o superbohaterach- bajaaa... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Olga » sobota, 9 wrz 2006, 00:40

"Dom nad jeziorem" "The Lake House"
Film piękny, magiczny, mający w sobie to coś :roll: Przeszłość i przyszłość przeplatające się ze sobą w cudowny sposób oraz budzące się do życia uczucie, którego nie pokona nawet ogromna ... 'odległość' :zakochany: Jeśli ludzie są sobie pisani, to będą na siebie czekać ... bo kiedyś ICH czas nadziejdzie :roll:
A Sandra Bullock i Keanu Reeves ... wspaniała para :miłość:
POLECAM
Ale trzeba ten film oglądać uważnie, w skupieniu, gdyż nic nie może umknąć ... spostrzegawczość i otwartość umysłu na pewno się przydadzą :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » sobota, 9 wrz 2006, 13:04

Obrazek

jak się reaktywuje stare znajomości to i dobry film można obejrzeć ;) Wczoraj obejrzałam Odkpuienie, lubie takie filmy, takie, czyli.. psychopata, który morduje po to by skonstruować z innych części ciała jedną postać- Jezusa.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » sobota, 9 wrz 2006, 14:35

kamila napisał(a):Obrazek
jak się reaktywuje stare znajomości to i dobry film można obejrzeć ;) Wczoraj obejrzałam Odkpuienie, lubie takie filmy, takie, czyli.. psychopata, który morduje po to by skonstruować z innych części ciała jedną postać- Jezusa.

:shock: A ja od baaaaaaaardzo dawna nie mogłam sobie przypomnieć jaki to był tytuł !! Kamila [smilie=kissing2.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez j0shu4 » sobota, 9 wrz 2006, 16:54

po raz kolejny "Inaczej Niż W Raju" Jima Jarmusha
no i po raz kolejny dochodze do wniosku ze to niezwykle hipnotyczny film
czyli 100% jarmusha w jarmushu
przypominaja mi sie czasy o marzeniach przygody z 16mm
niektorzy znajomi je zrealizowali , mnie zabraklo odwagi i przekonania
chcialbym wybrac sie kiedys w taka bezsensowna industrialna podroz do cleveland
pod warunkiem ze nie bede pracowal w fabryce albo dusil krokodyla
:wink:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » niedziela, 10 wrz 2006, 01:26

Drugi raz zaliczyłam "Zabójczy Numer" :roll: Stwierdzam, że podobał mi się jeszcze bardziej :spoko:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez rysio » wtorek, 12 wrz 2006, 13:27

a ja magluję całe serie "northern exposure" i "the wonder years"
polecam
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez j0shu4 » środa, 13 wrz 2006, 01:15

nooo ale bez
Inaczej Niz W Raju
i Nieustajace Wakacje
nie da sie tego zaczac

ps.Mystery Train to raczej popluczyny , polecalbym w to miejsce Down By The Law (Poza Prawem)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez j0shu4, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez nyGGaz » środa, 13 wrz 2006, 09:23

Anaapolis polecam film. Godny obejrzenia (bardzo motywuje).

Peace. . .
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez FiDo » środa, 13 wrz 2006, 11:43

Szybcy i wsciekli: Tokio drift - swietne rozrywkowe kino. bardzo mi sie podobal
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olga » niedziela, 17 wrz 2006, 22:59

''Plan doskonały'' ''Inside man''
Zacytuję:
''W "Planie doskonałym" rzeczywiście wszystko jest doskonałe. Już pierwsze minuty przyciągają uwagę niezwykłą muzyką. Później oczywiście robi się jeszcze ciekawiej. Doskonale skomponowany scenariusz daje możliwości wielu domysłów, co do dalszej akcji filmu, świetna gra aktorska naprawdę zadowala nawet wytrawnego kiomaniaka, a zdjęcia - po chwili zaczynają wciągać jak wir. Idealnie dobrany sposób filmowania poszczególnych scen jest imponujący. Akcja interwencyjna policji ukazana jest w niestabilnych, rozbieganych i krótkich aczkolwiek wymownych seriach ujęć. Pojawiająca się w tle muzyka doskonale komponuje się z obrazem. Jednym słowem... świetne wykonanie.'' [Filmweb]
Nic dodać nic ująć :spoko: Polecam
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron