'Gorzkie gody' Polanskiego. bardzo polecam.
Superman - fajne efekty specjalne
wow...kołysanka napisał(a):Eternal Sunshine of the Spotless Mind
(...)Nie wiem co napisać, bo wszystko co przychodzi mi do głowy jest banalne...wow...

Nie żałuję, bo nie spodziewałam się niczego lepszego niż zobaczyłam
Ojej .... ta komedia była mało komediowa. Raczej przez większość czasu byłam zdegustowana. A to za sprawą jednej osoby, która nazywa się Will Ferrell
Ten facet jest obleśny, okropny ... bleeee. Gdyby nie on, to film byłby na prawdę przyjemny. Przesłodka Nicole Kidman, pozytywnie zakręcona fabuła, fajny klimat lat 60tych i dobra muzyka ... to wszystko traci sens, gdy na ekranie pojawia się ten chodzący koszmar
Jeśli jesteście odporni na 'uroki' Ferrell'a to polecam bo sam filmik jest łatwy, lekki, przyjemny ... wsam raz na wieczór 

kołysanka napisał(a):Before Sunrise (1995)
Przypadkowe spotkanie w pociągu dwojga nieznajomych ludzi, którzy decydują się spędzić ze sobą czas do następnego ranka. Tak po prostu. Cały film to w zasadzie rozmowa tej pary podczas wędrówki przez nocne życie Wiednia. Rozmowa, milczenie, gesty, spojrzenia. Niewyczerpane tematy. Bardzo prawdziwe. Jeden z najbardziej uroczych filmów o miłości jakie dane mi było obejrzeć. Polecam na wieczór we dwoje przy lampce czerwonego wina, ale nie tylko... ;)
rysio napisał(a):p.s. tylko po co piszesz o czym jest........?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości