a u mnie na komedie romantyczne nastroj :
książe i ja- typowa bajka z happy endem
dziś 13 jutro 30- wyjatkowo podobał mi sie ten film. nic szczegolnego, ale naprawde miło sie ogladało.
anula napisał(a):dziś 13 jutro 30- wyjatkowo podobał mi sie ten film. nic szczegolnego, ale naprawde miło sie ogladało.

. Polecam.
Już nie pamiętam kiedy płakałam na jakimś filmie, a teraz uroniłam łezkę
Jest to historia małego chłopca, który postanawia zmienić świat. W tej roli młoda gwiazda Haley Joel Osment. Towarzyszą mu Helen Hunt oraz jak zawsze genialny, Kevin Spacey. To taka pouczająca bajka, poruszająca wiele istotnych, trudnych kwestii. Myślę, że na prawdę warto obejrzeć.


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości