tenis stołowy badminton lub cokolwiek

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

tenis stołowy badminton lub cokolwiek

Postprzez tarnat28 » środa, 30 wrz 2009, 19:54

Są jakieś miejsca w Kołobrzegu do uprawiania tego sportu? Z tego co wiem chyba nie, a przydały by się!! Wszyscy mówią, że Kołobrzeg stawia na sport, ale dla kogoś kto chciał by pograć w coś niszowego już nie ma warunków. Grube miliony są wydawane na kolejne obiekty sportowe do piłki nożnej, kosza, siatki i bardzo dobrze, ale to wszystko trzeba zrównoważyć i zrobić też coś innego. Wydać parę groszy, udostępnić jakąś marną nawet salę na początek, dać ogłoszenie w tkk i gazecie i można mieć nową sekcję sportową dla ludzi, którzy mają inne upodobania i zainteresowania niż większość. Jak ktoś byłby chętny coś zrobić w tym temacie to - to ja już mogę powiedzieć, że się pisze i jeden zawodnik już jest, ale z pewnością będzie ich więcej tylko trzeba coś zrobić w tym temacie. Apel do ludzi, którzy mogą coś zrobić w tym temacie.
tarnat28
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 8 lut 2009, 19:58
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 9414828

Re: tenis stołowy badminton lub cokolwiek

Postprzez excited » wtorek, 9 lut 2010, 13:07

Z tego co mi wiadomo klub tenisa stołowego jest, bo mój kolega tam uczęszczał :). Niestety namiarów nie mam.
excited
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 lut 2010, 12:55


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron