MINI-GOLF a Kołobrzeg

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Bravis » czwartek, 2 lip 2009, 23:25

Czy może mi ktoś z tego forum wytłumaczyć dlaczego Kołobrzeg jak i nasza lokalna telewizja TKK nie przywiązują uwagi do innych sportów, które się rozwijają w naszym mieście. Dosyć niedawno (bo 27.06) w Kołobrzegu odbyło się Grand Prix Polski w mini-golfie. Osoby reprezentujące Kołobrzeg zajęły bardzo wysokie miejsca : I, II, IV. NIedawno też drużyna reprezentująca Kołobrzeg jechała do NIemiec na Pomerania Cup (Jeden z ważniejszych turniejów), w tamtym roku był wyjazd do Sopotu na Mistrzostwa Polski, organizowane były mistrzostwa polski tez w kołobrzegu. Ale co z tego ? Miasto nic nie robi w tym kierunku, tak samo jak i TKK. Owszem pojawiają sie na kazdej imprezie, ale po co jesli nie widac tego pozniej ani w TV ani w internecie, Szukam jakichkolwiek wiadomości ( chociaz 2 zdan) na temat tegorocznego Grand Prix w kołobrzegu ale nic nie moge znalezc. Może albo ja jestem slepy albo juz nie wiem co.
Nasz klub idzie w dobra strone, odnosimy coraz wieksze sukcesy, reprezentujemy miasto na szczeblu ogólnokrajowym i europejskim, ale miasto woli dalej stac za sportem, ktory przynosi wieksze korzysci jak Koszykowka lub Pilka nożna( chociaz ze i z tym jest coraz gorzej)

Do forumowiczów : Wyrazcie swoje zdanie na ten temat.
Bravis
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 2 lip 2009, 23:09

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Pigul » piątek, 3 lip 2009, 06:53

a wiec ja wyrazam swoje zdanie. na stronie www.kolobrzeg.pl pisze o kazdej formie sportu w tym miescie. jednak nigdy nie dostalem zadnej informacji do umieszczenia na wyzej wymienionej stronie od druzyny ktora osiaga takie wyniki. ani jednej informacji o planowanej imprezie. zero info o odbytych imprezach + jakies foto lub ewentualnie zaproszenie by taka impreze uwiecznic na cyfrowej kliszy.
Twoje pytanie: "Czy może mi ktoś z tego forum wytłumaczyć dlaczego Kołobrzeg jak i nasza lokalna telewizja TKK nie przywiązują uwagi do innych sportów, które się rozwijają w naszym mieści?" jest wiec jakas odmiana paradosku "dlaczego???? ... przeciez ja wszystko zrobilem"
jesli chcesz zmienic ten stan rzeczy to wysylaj informacje na admin@um.kolobrzeg.pl lacznie z materialem o juz odbytej imprezie. zobaczymy co Ty zrobisz by ten sport stal sie znany w naszym miescie. dostajesz darmowe mozliwosci promocji. wykaz sie wiec a nie zadawaj dziwne pytania.
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Pigul » piątek, 3 lip 2009, 07:00

i jeszcze jedna sprawa ... wyslij informacje o waszym klubie to zostanie dodana zakladka w dziale sport i rekreacja w serwisie miejskim
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Bravis » piątek, 3 lip 2009, 12:21

chodzi mi glownie o kolobrzeska telewizje, sa na kazdej imprezie nagrywaja wywiady z uczestnikami a pozniej tego nigdzie nie widac.
Bravis
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 2 lip 2009, 23:09

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Didi » sobota, 4 lip 2009, 06:51

Masz chlopie szanse zaistniec w koncu Piguł Ci napisal co zrobic a Ty jeszcze marudzisz ;/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez Pigul » sobota, 4 lip 2009, 17:47

to ze sa na kazdej imprezie to "plus" a to ze nie wszystko laduje w tv to tez "plus"
teraz do ciebie nalezy decyzja co zrobisz z tematem
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez geminatores » piątek, 16 kwi 2010, 11:04

Muszę kiedyś zagrać sobie w takiego mini golfa, mniej chodzenia niż w normalnym :)
geminatores
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2010, 10:55
Gadu-Gadu: 0

Re: MINI-GOLF a Kołobrzeg

Postprzez kobra » poniedziałek, 7 mar 2011, 15:35

I jak tam grał ktoś w tego mini golfa w Kołobrzegu ? Jak wrażenia ? w tamtym roku planowałem się wybrać ale jakoś nie było czasu, być może w tym w końcu będzie. A jak z innymi sportami, czy coś się rozwija w naszym pięknym mieście Kołobrzeg ?
kobra
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2011, 15:30


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron