sport a okulary/soczewki

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

sport a okulary/soczewki

Postprzez mexx » piątek, 19 wrz 2008, 18:44

Cześć
Stała się tragedia muszę nosić okulary. Nie wyobrażam sobie tego i nawet nie chcę o tym myśleć. Jedyną alternatywą dla mnie są soczewki kontaktowe. Jestem bardzo aktywny, biegam, wspinam się gram w kosza i pływam. Poradźcie mi czy uprawiając te sporty będę mógł nosić soczewki kontaktowe? Czy w ogóle są jakieś przeciwwskazania do noszenia soczewek? Proszę o pomoc.
mexx
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2008, 18:39

Re: sport a okulary/soczewki

Postprzez ashaa7 » poniedziałek, 29 wrz 2008, 13:53

To nie jest żadna tragedia :) moim zdaniem soczewki są o wiele wygodniejsze od okularów, polecam zgłosić się do jednego z salonów ciba vision, tam pierwszy zestaw soczewek próbnych dostajesz w cenie badania
ashaa7
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 29 wrz 2008, 13:51

Re: sport a okulary/soczewki

Postprzez mexx » wtorek, 30 wrz 2008, 18:24

Spróbowałem i mam te soczewki. teraz mam inny problem. specjalista polecił mi soczewki night&day, założył i voila mam. Poszedłem na basen chciałem zmienić soczewki na jednodniowe i tu tragedia, płacz ale udało się zmieniłem. Po wyjściu z wody to samo. W życiu chyba się tyle nie napłakałem. Powiedzcie mi kiedy dojdę do wprawy w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek? Oczywiście staram się robić to według instrukcji zamieszczonej w tym fajnym zestawie startowym ale moje oczy ciężko reagują jak chcę w nich dłubać.
mexx
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2008, 18:39

Re: sport a okulary/soczewki

Postprzez Piotr2008 » poniedziałek, 11 maja 2009, 08:49

Piotr2008
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 02:06

Re: sport a okulary/soczewki

Postprzez NastkaPo4 » poniedziałek, 8 wrz 2014, 07:30

Jeśli dobrze dobierzesz to nie będą przeszkadzały, no chyba, że w sportach walki. :)
NastkaPo4
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 8 wrz 2014, 07:28

Re: sport a okulary/soczewki

Postprzez JoaGall24 » wtorek, 7 paź 2014, 12:36

Zgadzam się, ja noszę i mi nie przeszkadzają.
JoaGall24
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 7 paź 2014, 12:26


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron