Radosław Matusiak w CSKA Sofia?

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez pakuś » środa, 22 lis 2006, 15:12

Flo napisał(a):
pakuś napisał(a):i skończą tak jak Citko - gwiazda rundy i Wembley a terz II liga

Widac ze znajomoscia faktow u Ciebie krucho. Citko mial bardzo ciezka kontuzje, dlatego nigdy juz nie wrocil do dobrej pilki. Sam nie lubie Citki, pogardzilem nawet jego autografem jak chcial mi dac we Wronkach na meczu Amica-Widzew, ale fakt jest taki ze to kontuzja zniszczyla mu kariere

Mógł spokojnie wyjechać na zachód ale doradzono mu gre jeszcze sezon w naszej lidze . A tutaj jak ktos ma lepsze notowania jest celem dla brutalnych obrońców. Tak wyeliminowano Citke . Zobacz że Brożek tez co rusz ma problemy z ostrą grą przeciwników . I jeśli Matusiak nie wyjedzie to znajdą się chętni do jego wycięcia np. Hajto(którego osobiście cenię za grę w reprezentacji)
pakuś
Twardziel

Postprzez Flo » środa, 22 lis 2006, 18:47

pakuś napisał(a):
Flo napisał(a):
pakuś napisał(a):i skończą tak jak Citko - gwiazda rundy i Wembley a terz II liga

Widac ze znajomoscia faktow u Ciebie krucho. Citko mial bardzo ciezka kontuzje, dlatego nigdy juz nie wrocil do dobrej pilki. Sam nie lubie Citki, pogardzilem nawet jego autografem jak chcial mi dac we Wronkach na meczu Amica-Widzew, ale fakt jest taki ze to kontuzja zniszczyla mu kariere

Mógł spokojnie wyjechać na zachód ale doradzono mu gre jeszcze sezon w naszej lidze . A tutaj jak ktos ma lepsze notowania jest celem dla brutalnych obrońców. Tak wyeliminowano Citke . Zobacz że Brożek tez co rusz ma problemy z ostrą grą przeciwników . I jeśli Matusiak nie wyjedzie to znajdą się chętni do jego wycięcia np. Hajto(którego osobiście cenię za grę w reprezentacji)

heh, bzdura :) W kazdej lidze trafiaja sie brutalni zawodnicy, nie ma reguly. Wiec twierdzenie ze w Polsce sa brutalni obroncy a np w Anglii, Hiszpanii, Grecji czy Tunezji, Katarze, Salwadorze nie ma, jest bledne :)
Flo
Arcymistrz

Gadu-Gadu: 0

Postprzez pakuś » środa, 22 lis 2006, 21:18

Pokaż mi gdzie napisałem że tylko w polskiej są brutale .
Wszędzie są i przykłady mozna mnozyć - zobacz faule na Ronaldo , Zidane , Figo , Szewie , Van Nisteroyu czy co lepszym napastniku. Taktykę meczu ustala sie od wyeliminowania co lepszych zawodników przeciwnika. Znam to z autopsji
pakuś
Twardziel

Postprzez Flo » środa, 22 lis 2006, 21:27

pakuś napisał(a):Pokaż mi gdzie napisałem że tylko w polskiej są brutale .
Wszędzie są i przykłady mozna mnozyć - zobacz faule na Ronaldo , Zidane , Figo , Szewie , Van Nisteroyu czy co lepszym napastniku. Taktykę meczu ustala sie od wyeliminowania co lepszych zawodników przeciwnika. Znam to z autopsji

odpowiedz

ógł spokojnie wyjechać na zachód ale doradzono mu gre jeszcze sezon w naszej lidze . A tutaj jak ktos ma lepsze notowania jest celem dla brutalnych obrońców. Tak wyeliminowano Citke . Zobacz że Brożek tez co rusz ma problemy z ostrą grą przeciwników . I jeśli Matusiak nie wyjedzie to znajdą się chętni do jego wycięcia np. Hajto(którego osobiście cenię za grę w reprezentacji)

A ja tylko napisalem ze nie tylko w polskiej lidze tluka, pojdzie gdzie indziej i tez moze odpukac dostac zyciowa kose. Kosa wq Polsce czy w Niemczech jest tak samo prawdopodobna. Poza tym czestko kontuzje nie sa powiazanie z atakiem rywala na nogi. Sciegno mozna zerwac biegnac
Flo
Arcymistrz

Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: sport