Białogard: Ogólnopolski Turniej Juniorów

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Białogard: Ogólnopolski Turniej Juniorów

Postprzez Basketman » środa, 20 wrz 2006, 21:45

W dniach 15 – 17. 09.2006r. na salach Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 2 w Białogardzie odbył się III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Juniorów o Puchar Burmistrza Miasta Białogard, którego organizatorem był UKS „ Herkules” Białogard i Miasto Białogard.

W turnieju wzięły udział następujące zespoły

1. UKS „Ósemka” Wejherowo
2. STK „Czarni” Słupsk
3. STK Szczecin
4. UKS „Gimnazjum 27” Bydgoszcz
5. STK „Trefl” Sopot
6. MUKS „Kotwica 50” Kołobrzeg
7. SKK „Kotwica” Kołobrzeg
8.UKS „Herkules” Białogard

W turnieju rozegrano 20 meczów.

Wyniki meczów

Grupa A

PIĄTEK 15.09.2006
BIAŁOGARD - SKK „KOTWICA” 64:53
Pkt.: Herkules – Zieliński P. – 22, Zakrzewski S.-21; SKK –Jasiński P.-28, Sielicki D.-12.

SŁUPSK – BYDGOSZCZ 82:33

BIAŁOGARD – SŁUPSK 40:92
Herkules: Zieliński P.-17pkt., Zakrzewski S.- 11 pkt.

BYDGOSZCZ – SKK „KOTWICA” 50:53
SKK: Jasiński P., Zasada A., Zach P. – po 12

SOBOTA 16.09.2006
BIAŁOGARD – BYDGOSZCZ 61:44
Herkules: Zakrzewski S.- 11 pkt, Baranowski B. – 11 pkt.

SŁUPSK – SKK „KOTWICA” 84:64
SKK: Jasiński P.-21 pkt., Mleczko R. – 9 pkt.

Kolejność w grupie A

1. STK „Czarni” Słupsk
2. UKS „HERKULES” Białogard
3. SKK „Kotwica” Kołobrzeg
4. UKS „Gimnazjum 27” Bydgoszcz

Grupa B

PIĄTEK 15.09.2006
WEJHEROWO – SOPOT 62:64

SZCZECIN – MUKS „KOTWICA 50” 47:60
MUKS: Rduch Sz. – 12 pkt., Blechacz P. – 11 pkt.

MUKS „KOTWICA 50” – WEJHEROWO 88:65
MUKS: Fabianczyk M. – 31 pkt., Matys B. – 21 pkt.

SOPOT – SZCZECIN 78:54

SOBOTA 16.09.2006
SZCZECIN – WEJHEROWO 52:69

SOPOT – MUKS „KOTWICA 50” 62:74
MUKS: Fabiańczyk M. – 27 pkt., Rduch Sz. – 19 pkt.

Kolejność w grupie B

1. MUKS „Kotwica 50” Kołobrzeg
2. STK „Trefl” Sopot
3. UKS „Ósemka” Wejherowo
4. STK Szczecin

PÓŁFINAŁY

SKK „KOTWICA” – SZCZECIN 69:59
SKK: Jasiński P. – 17 pkt., Zach P. – 12 pkt.
BIAŁOGARD - MUKS „KOTWICA 50” 52:91
Herkules: Zieliński P.-27pkt., Zakrzewski S. - 6 pkt.


SŁUPSK – SOPOT 96:93

BYDGOSZCZ – WEJHEROWO 40:63

FINAŁY

NIEDZIELA 17.09.2006
Mecz o VII miejsce SZCZECIN – BYDGOSZCZ 63:40

edit:
Mecz o V miejsce SKK „KOTWICA” – WEJHEROWO 64:54
Kotwica: Jasiński P.-26 pkt., Zach P. - 16 pkt.

Mecz o III miejsce BIAŁOGARD – SOPOT 62:65
Herkules: Zieliński P.-23 pkt., Kruk M. – 17 pkt.

Mecz o I miejsce MUKS „KOTWICA 50” - SŁUPSK 78:68


Uroczystość zakończenia turnieju uświetnił występ zespołu „Damian Skoczyk Show”.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce MUKS „KOTWICA 50” KOŁOBRZEG
II miejsce STK „CZARNI” SŁUPSK
III miejsce STK „TREFL” SOPOT
IV miejsce UKS „HERKULES” BIAŁOGARD
V miejsce SKK „KOTWICA” KOŁOBRZEG
VI miejsce UKS „ÓSEMKA” WEJHEROWO
VII miejsce STK SZCZECIN
VIII miejsce UKS „GIMNAZJUM 27” BYDGOSZCZ

Zawodnicy wszystkich zespołów otrzymali nagrody rzeczowe.
Rozdano również nagrody indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK –Szymon Rduch – MUKS „KOTWICA 50” KOŁOBRZEG
NAJLEPSZY STRZELEC – Paweł Jasiński (101 pkt.) – SKK „KOTWICA” KOŁOBRZEG

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU:
- Marcin Fabiańczyk - MUKS „KOTWICA 50” KOŁOBRZEG
- Bartosz Matysz - MUKS „KOTWICA 50” KOŁOBRZEG
- Dawid Mieczkowski - STK „CZARNI” SŁUPSK
- Sebastian Zakrzewski - UKS „HERKULES” BIAŁOGARD
- Paweł Jasiński - SKK „KOTWICA” KOŁOBRZEG


źródło: http://www.e-basket.pl
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron