Ładnie, czyżby Gołota miał stoczyć swoją pożegnalną walkę w więzieniu
Znowu sobie chłop narobił kłopotów, ciekawe ile w tym prawdy.
I nie fascynujcie się nim jako Polakiem ,bo tak naprawdę to nas nie reprezentował .
Roman napisał(a):Gołota tak reprezentował bardziej w stylu de Coubertin - liczy się udział - bo czy chwały sportowej Polsce przysporzył, to można by polemizować
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość