porozmawiaj z nami!http://forum.tkk.pl/engine/
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=14&t=14598
Martius napisał(a)::)Wiec drodzy kibice do oficjalnego otwarcia zostalo tylko pare godzin a wieczorem graja biało czerwonii.