Strona 1 z 1

World Cup 2006

PostNapisane: piątek, 9 cze 2006, 09:52
przez Martius
:)
Wiec drodzy kibice do oficjalnego otwarcia zostalo tylko pare godzin
a wieczorem graja biało czerwonii.

Re: World Cup 2006

PostNapisane: piątek, 9 cze 2006, 10:27
przez Flo
Martius napisał(a)::)
Wiec drodzy kibice do oficjalnego otwarcia zostalo tylko pare godzin
a wieczorem graja biało czerwonii.


a takich samych tematow jest z 50 :lol:

Ale co tam najwazniejsza jest dobra pilka nozna