Wiec drodzy kibice do oficjalnego otwarcia zostalo tylko pare godzin
a wieczorem graja biało czerwonii.
Martius napisał(a)::)
Wiec drodzy kibice do oficjalnego otwarcia zostalo tylko pare godzin
a wieczorem graja biało czerwonii.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość