
Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 17:36
przez Didi
bueheheheheh dobre

nie wiecie czy wyszlo ostre rzniecie 2 ?

Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 17:46
przez Mafi
Debilizm... kretynizm... i w ogóle...
Żeby jeszcze coś takiego dzień przed meczem naszej reprezentacji...
A tekst: "...W jeszcze większym szoku jest jego żona i syn" jest conajmniej żałosny
... Zniesmaczyłam się w ogóle... ja pier**** Polacy to jednak potrafią... taa... nie ma to jak wspierać drużynę... o [beeep eng.]...

Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 17:53
przez Roman
potrzebne jest jakieś "spektakularne" "objawienie" w reprezentacji, bo żarty z Drewninho stają się coraz niższego lotu

Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 17:55
przez Flo
nawet jak walnie hattricka z Niemcami to beda o nim zarty, to tak jak o blondynkach


Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 17:59
przez Roman
żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi


Napisane:
czwartek, 8 cze 2006, 18:13
przez Flo
Roman napisał(a):żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi

Grzesiu nie wyjdzie w pierwszym skladzie, zagramy jednym napadem