Strona 1 z 1

Pornoskandal w reprszentacji!!!

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:30
przez Flo
Jestem w szoku!!

klik

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:36
przez Didi
bueheheheheh dobre :lol: nie wiecie czy wyszlo ostre rzniecie 2 ?

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:36
przez chooper
normalnie siok - maskra :shock:

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:46
przez Mafi
Debilizm... kretynizm... i w ogóle...

Żeby jeszcze coś takiego dzień przed meczem naszej reprezentacji...

A tekst: "...W jeszcze większym szoku jest jego żona i syn" jest conajmniej żałosny

... Zniesmaczyłam się w ogóle... ja pier**** Polacy to jednak potrafią... taa... nie ma to jak wspierać drużynę... o [beeep eng.]...

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:51
przez Flo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:53
przez Roman
potrzebne jest jakieś "spektakularne" "objawienie" w reprezentacji, bo żarty z Drewninho stają się coraz niższego lotu

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:55
przez Flo
nawet jak walnie hattricka z Niemcami to beda o nim zarty, to tak jak o blondynkach :)

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 17:59
przez Roman
żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi :)

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 18:13
przez Flo
Roman napisał(a):żeby tylko Grzesiu nie poszedł w drzazgi :)


Grzesiu nie wyjdzie w pierwszym skladzie, zagramy jednym napadem

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 20:18
przez Flo
SatH^Raa napisał(a):Kawał na poziomie nie ma co... Ale obrazek wyborny... :twisted:


az mu nos urosl :D