bardzo chetnie bym to zrobil ale jak wybralem sie o 7 rano po tzw gazeta lokalna to nie bylo flagi ani w glosie pomorza ani w glosie koszalinskim tylko ponoc w kulisach...lipa





Hnitek napisał(a):Moja wisi na balkonie od meczu z Ekwadorem i nie zdejme jej aż do ostatniego meczu Polski


