Strona 1 z 2

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 18:39
przez Didi
bardzo chetnie bym to zrobil ale jak wybralem sie o 7 rano po tzw gazeta lokalna to nie bylo flagi ani w glosie pomorza ani w glosie koszalinskim tylko ponoc w kulisach...lipa

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 18:58
przez Mafi
No tak... tylko skąd sobie taką flagę skołować? ;p

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 19:08
przez Flo
mam flage grecji, moze byc? :P

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 23:03
przez Sędzia Czesław
Myślę, że to jednak wygląda dosyć dziwnie, szczególnie jeśli przechodzień nie wie o co chodzi. ale bardziej chłopaków wspierać nie możemy

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 21:09
przez Sylwia

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 10:27
przez Mafi
Eee... chciałam wieszać wieczorem... ale skoro... to ja też idę wieszać... ;p

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 10:29
przez Hnitek
Moja wisi na balkonie od meczu z Ekwadorem i nie zdejme jej aż do ostatniego meczu Polski :)

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 10:30
przez Flo
Hnitek napisał(a):Moja wisi na balkonie od meczu z Ekwadorem i nie zdejme jej aż do ostatniego meczu Polski :)


do finalu :twisted:

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 10:39
przez Mafi
moja już wisi, ale tak sie po oknach rozejrzałam i po balkonach i widzę, że tylko ja wywiesiłam- ehh... sztywniaki ;p

Chyba drugą będę musiała o strony podwórka wywiesić, bo tam też pusto ;p

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 11:03
przez Flo
a ja nie mam wiec nie wywiesze :cry:



edit: juz mam, pozyczam od ojca z firmy, bedzie powiewac :twisted: