Ukraincy i Australijczycy
KaucZ napisał(a):no Polska oczywiscie
wyprzedziłeś mnie
ja chciałam to napisać

KaucZ napisał(a):no Polska oczywiscie
ja chciałam to napisać

Roman napisał(a):Wybrzeże Kości Słoniowej


! ....mozecie obstawiac
!

qrczak napisał(a):Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami.
