Strona 1 z 2

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 16:11
przez Flo
Ukraincy i Australijczycy

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 16:15
przez Agunia
KaucZ napisał(a):no Polska oczywiscie :lol:

wyprzedziłeś mnie :P ja chciałam to napisać :P :lol:

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 17:03
przez Roman
Wybrzeże Kości Słoniowej

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 17:21
przez Hnitek
Roman napisał(a):Wybrzeże Kości Słoniowej

To samo :twisted:

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 23:05
przez Sędzia Czesław
Tak, Ukraina może coś zdziałać, nie ma mocnej grupy

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 21:34
przez james
togo :P

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 23:37
przez Wirnik
Holandia......wygra w finale z Brazylią !!! ....mozecie obstawiac !!!

PostNapisane: piątek, 9 cze 2006, 23:59
przez Mafi
POLSKA! POLSKA! POLSKA! POLSKA! POLSKA! O!

:football: :football: :football: :football: :football:

i w de. mam co i kto mówi...

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 17:37
przez qrczak
Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami. :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 17:41
przez Flo
qrczak napisał(a):Ja tam myślę, że Ekwador. Skoro juz z nimi przegraliśmy to niech zdobędą mistrzostwo świata. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że przegrać z mistrzem to nie wstyd, a do rangi symbolu urośnie nasze zwycięstwo z nimi w deszczu. Echhh jak na mistrzostwach z Niemcami. :lol:


parking Ci nie sluzy :)

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 19:02
przez Roman
mało mamy meczy-symboli? jeszcze jeden mecz na wodzie? jak graliśmy z Anglią w eliminacjach to mi się rzygać chciało od powtórek bramki Domarskiego (i żeby nie było że marny ze mnie patriota)

co do "czarnego konia", to przed chwilą Czesi rozjechali USA. Na Czechów mało kto stawia, ale oni jeśli nie wpadną na Brazylię w 1/8, to mogą się dość późno zatrzymać