Strona 1 z 1

Kto wyjdzie z grup?

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 16:47
przez Flo
Piszcie kto wyjdzie z grup. Ja zaczne, zakladajac ze pierwsza pozycja to 1 miejsce w grupie a 2 pozycja to 2 miejsce

A: Niemcy Polska
B: Szwecja Anglia
C: Argentyna Holandia
D: Meksyk Portugalia
E: Wlochy Czechy
F: Brazylia Australia
G: Francja Korea Pld
H: Hiszpania Ukraina

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:35
przez j0shu4
wychodzac z grupy zmierzymy sie z wiecznymi demonami czyli anglia lub szwecja.............

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:39
przez Mafi
j0shu4 napisał(a):wychodzac z grupy zmierzymy sie z wiecznymi demonami czyli anglia lub szwecja.............

Liczę na to, że my z grupy wyjdziemy... zresztą... na pewno wyjdziemy...

Co do meczu z Anglią? mam wielką nadzieję, że będzie nam dane z nimi zagrać... jak dla mnie to są najlepsze mecze... Polska- Anglia :)

Mam nadzieję, że my z gr. wyjdziemy, o innych się wypowiadać nie będę, bo się po prostu nie znam :)

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:39
przez Roman
A: Niemcy, Polska
B: Szwecja, Anglia
C: Holandia, Argentyna
D: Portugalia, Meksyk
E: Czechy, Włochy
F: Brazylia, Chorwacja
G: Francja, Szwajcaria
H: Hiszpania, Ukraina

ewentualnie z grupy C Wybrzeże Kości Słoniowej zamiast którejś z ekip (ja kibicuję "pomarańczowym")
w grupie E trudno powiedzieć kto wyjdzie, nawet jeśli Włochów zabraknie w 1/8 to nie będzie aż taka sensacja

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 23:21
przez james
niemcy, polska
anglia szwecja - choc bede kibicowal paragwajowi
holandia argentyna (ew. SiC oczywiscie za argentyne)
portugalia meksyk
czechy wlochy
brazylia chorwacja
francja szwajcaria (ew. korea)
hiszpania ukraina

PostNapisane: poniedziałek, 5 cze 2006, 08:39
przez Hnitek
Grupa A: Polska, Niemcy
Grupa B: Anglia, Szwecja
Grupa C: Argentyna, Holandia
Grupa D: Portugalia, Meksyk
Grupa E: Włochy, Czechy
Grupa F: Brazylia, Chorwacja
Grupa G: Francja, Korea
Grupa H: Hiszpania, Ukraina

PostNapisane: poniedziałek, 5 cze 2006, 10:49
przez ewe
JAsne ,że wyjdziemy . Ale mówie to na podstawie znawcy tematu ,mojej tesciowej