Strona 1 z 2

KONKURS

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 17:06
przez Flo
Jest taka idea

Robimy typera wszystkich meczow MS (64 mecze)

Wpisowe 5zl

Nagrody

1. 20 browarow (LECH lub rownorzedne)
2. 10 browarow j/w
3. 5 browarow j/w

Koszty pokryte z wpisowego + tajny sponsor cos dorzuci :)

Pisalby sie ktos na to?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 17:11
przez Flo
oczywiscie KAZDE wpisowe przeliczne jest na piwo

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 00:48
przez SzOpEn
takze pisze się na coś takiego :)

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 07:33
przez Flo
no to ze mna sa 4 osoby juz. Mecze grupowe pierwszej kolejki beda z gory

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 07:57
przez astic
Flo napisał(a):no to ze mna sa 4 osoby juz.
Jestem piąty :D

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 09:32
przez Mafi
do kiedy trzeba by się było ostatecznie zdeklarować?

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 11:28
przez Roman
też chętnie się przyłączę

co do meczy grupowych, to myślę, że najwyżej pierwszą serię spotkań możnaby od razu

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 11:52
przez Flo
typowac mozna bez wplaty, ale przyjdzie taki termin (polowa czerwca) gdzie kto nie wplaci ten nie bedzie podliczany i brany pod uwage :) Zaczac typowac mozna, nie pali sie z kasa

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 16:15
przez Flo
o jak fajnie :) Zapisy do typera do 5 czerwca

A pieniadze do 15 czerwca

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 21:32
przez padalec
Jutro zgłaszam prokuratorowi, że na stronach TKK organizowane są nielegalne gry, zakłady i loterie!

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 21:32
przez Flo
padalec napisał(a):Jutro zgłaszam prokuratorowi, że na stronach TKK organizowane są nielegalne gry, zakłady i loterie!


mam Ci podac pelne dane kogos masz zglosic? :lol: