Korty tenisowe

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 14:51

ale nie mow ze jeden kort tenisowy? Kolejka by spora byla :) Musialaby to byc jakas wieksza hala na kilka kortow
Flo
Arcymistrz

Gadu-Gadu: 0

Postprzez jakotako » czwartek, 2 mar 2006, 15:13

Zamiast tych nikomu niepotrzebnych torów łuczniczych mogli zrobić chociaż dwa kryte korty. Jak na warunki kołobrzeskie byłaby super sprawa. W lato wiadomo są korty odkryte ale zimą? .......... zima, czyli nic. :x
jakotako
Dyskutant

Postprzez Tisaja » czwartek, 2 mar 2006, 16:39

Jest takie miejsce gdzie można stworzyć korty tenisowe (z opcją + badminton,+stoły ping-pongowe), na sesji Rady Miasta nawet odbyło się pierwsze głosowanie odnośnie przeznaczenia owego miejsca. Jest jednak pewien konflikt interesów. O miejsce to ubiega się przedsiębirca prywatny oraz Caritas....
Przedsiębiorca prywatny chce zrobić "obiekt exluisiv" . Caritas chciałoby aby mogły przebywać tam dzieci z biednych, patologicznych rodzin, aby to miejsce odrywało je ze środowiska w jakim żyją..... Porozumienia brak.
Tisaja
Gwiazdor

Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kulA » czwartek, 2 mar 2006, 17:00

nie zgodze sie ze w zimie nie ma gdzie trenowac, sam trenowalem kiedy troche i wiem ze treningi odbywaja sie na ogolnych halach sportowych, na parkiecie tez sie calkiem niezle gra
kulA
Rycerz forum

Postprzez Tisaja » czwartek, 2 mar 2006, 19:02

Ty chyba pisząc ten topic miałes na myśli to samo ,co ja.... :wink: Tak o wojskowym obiekcie piszę....
Tisaja
Gwiazdor

Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Vin » czwartek, 2 mar 2006, 19:20

Wszystko pięknie, ale jak prywatny inwestor zrobi obiekt exluisiv to będą takie ceny, że dzieciaki i tak nie będą mogły trenować.
Ale generalnie pomysł jest dobry.
Vin
Uzależniony

Postprzez Vin » czwartek, 2 mar 2006, 20:15

Wiem, że jest wielu chetnych.
Panowie uczący wf od kilku ładnych lat organizują dzieciakom naukę gry w salach gimnastycznych w soboty i niedziele, a jak się robi ciepło to na kortach.
Vin
Uzależniony

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 20:35

jakotako napisał(a):Zamiast tych nikomu niepotrzebnych torów łuczniczych mogli zrobić chociaż dwa kryte korty. Jak na warunki kołobrzeskie byłaby super sprawa. W lato wiadomo są korty odkryte ale zimą? .......... zima, czyli nic. :x

Dlaczego sadzisz ze tory lucznicze sa niepotrzebne? W takim razie stadion pilkarski i milenium tez nie jest potrzene :lol: Swietny tok myslenia.

Przynajmniej Kolobrzeg wyhodowal wlasnym sumptem medalistke olimpijska a w innych dziedzinach sportu bryndza panie bryndza

Mi tam lucznictwo powiewa ale mamy w nim wieksze sukcesy niz w innych dyscyplinach
Flo
Arcymistrz

Postprzez jakotako » czwartek, 2 mar 2006, 21:15

Dlaczego sadzisz ze tory lucznicze sa niepotrzebne? W takim razie stadion pilkarski i milenium tez nie jest potrzene :lol: Swietny tok myslenia.

Przynajmniej Kolobrzeg wyhodowal wlasnym sumptem medalistke olimpijska a w innych dziedzinach sportu bryndza panie bryndza

Mi tam lucznictwo powiewa ale mamy w nim wieksze sukcesy niz w innych dyscyplinach

To twoja twarz czy mózg? Co ma decyzja o wybudowaniu torów łuczniczych do tego czy ma być Millenium,stadion itd. ? A jeśli chodzi o halą dla Caritasu, to kolejny "rodzynek" naszych radnych. Zresztą co to za gadanie, przecież problem tkwi głównie w cenach jakie obowiązują na miejskich obiektach sportowych np. Millenium 130zł za 1 godzinę.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez jakotako, łącznie edytowano 1 raz
jakotako
Dyskutant

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 22:47

jakotako napisał(a):
To twoja twarz czy mózg? Co ma decyzja o wybudowaniu torów łuczniczych do tego czy ma być Millenium,stadion itd. ? A jeśli chodzi o halą dla Caritasu, to kolejny "rodzynek" naszych radnych. Zresztą co to za gadanie, przecież problem tkwi głównie w cenach jakie obowiązują na miejskich obiektach sportowych np. Millenium 130zł za 1 godzinę.

cytujesz mnie a w zaden sposob nie odniosles sie do moich argumentow odnosnie torow luczniczych
Flo
Arcymistrz

Postprzez jakotako » piątek, 3 mar 2006, 00:51

A co ma być niby twoim argumentem? :lol: To, że kołobrzerzanka była parę ładnych lat temu olimpijką, to znaczy, że trzeba jej teraz dać zajęcie i za grube pieniądze dla niej,trenera i 10 osobowej sekcji wybudować halę, która za nim jeszcze została wybudowana, to już jest okreslana jako tylko treningowa bo bedzie zbyt mała żeby rozgrywać na niej jakiekolwiek zawody łucznicze? ;/ I co będziemy teraz potegą łuczniczą w kraju i na świecie? Zbudujmy skocznie będziemy mieli paru Małyszy :wink:
jakotako
Dyskutant

Następna strona

Powrót do :: sport