Mój czas w Liverpoolu się skończył

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Mój czas w Liverpoolu się skończył

Postprzez MarcinR » sobota, 14 sty 2006, 11:39

Dudek tłumaczył się przed Benitezem
Życie Warszawy 10:25

Jerzy Dudek wreszcie porozmawiał z trenerem Rafaelem Benitezem. Niestety, tylko o tym, czego... wcale nie powiedział.

– Mój czas w Liverpoolu się skończył. Nic już tego nie zmieni. Nie chcę już nigdy grać dla tego klubu – takie słowa Jerzego Dudka cytował w piątek angielski brukowiec „The Sun”.

– Benitez żąda za mnie trzy miliony funtów. Nikt przecież nie zapłaci tyle za bramkarza, który ma 33 lata – kontynuował Polak. – Czemu Benitez tak się zachowuje? Nigdy źle go nie traktowałem, nie wiem, dlaczego nie może mi ułatwić życia i pozwolić na transfer do innego klubu – miał stwierdzić Dudek, który w zespole „The Reds” jest tylko rezerwowym.

Trener Liverpoolu Rafael Benitez poczuł się urażony słowami polskiego bramkarza. Władze klubu rozważały nawet w piątek ukaranie Dudka finansowo, ale zmieniły zdanie po tym, jak Polak spotkał się z Hiszpanem i zapewnił go, że jego słowa zostały „podkolorowane” przez nieprzychylnych mu angielskich dziennikarzy.

Więcej w "Życiu Warszawy"


a teraz strona liverpoolu

Goalkeeper Jerzy Dudek wants to leave Liverpool "at whatever cost", insists he will not play another game for the club and has accused manager Rafael Benitez of talking "rubbish".

The 32-year-old was a hero for the Anfield club in last season's Champions League final against AC Milan, playing a key role in the penalty shoot-out as Liverpool lifted the trophy for the fifth time.

But he has since fallen behind both Jose Reina and Scott Carson in the Anfield pecking order, and wants first team football to protect his place in the Poland team for this summer's World Cup finals in Germany. "My time at Liverpool has reached its end. Nothing can change that," Dudek told The Sun.

The Pole believes Liverpool want £3million for him, but said: "If someone buys me for £3million, Liverpool will have pulled off the transfer deal of the year. I am 33 in March. I have no idea how they came to such an absurd figure.

"It's the latest lot of rubbish from Benitez. Even if he wants to play me in a Liverpool match, I don't want to play for this club any more.
MarcinR
 

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron