Gołota-Walujew.....co Wy na to?
http://sport.interia.pl/inne/boks/news?inf=702548
Osobiście uważam,że Holyfield dałby radę ,bo jest niesamowicie walecznym i ostrym zawodnikiem....Gołota...heh,cóż raczej tchórzliwy....nie daję mu szans..... Jednak obejrzałabym tę walkę na bank!
Osobiście uważam,że Holyfield dałby radę ,bo jest niesamowicie walecznym i ostrym zawodnikiem....Gołota...heh,cóż raczej tchórzliwy....nie daję mu szans..... Jednak obejrzałabym tę walkę na bank!



