Losowanie Mistrzostw Świata 2006
Dziś losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej
jak dla mnie "grupą marzeń" dla Polaków, byłaby grupa z Włochami, Ekwadorem (lub Tunezją) i Arabią Saudyjską (lub Trynidadem i Tobago)
a "grupa śmierci" np.: Argentyna, Ghana, Japonia
a wy co sądzicie?
jak dla mnie "grupą marzeń" dla Polaków, byłaby grupa z Włochami, Ekwadorem (lub Tunezją) i Arabią Saudyjską (lub Trynidadem i Tobago)
a "grupa śmierci" np.: Argentyna, Ghana, Japonia
a wy co sądzicie?


, kurna - lubię ich, a mają grupę, że taka mogłaby być finałowa czwórka i nie byłoby zbyt wielkiej sensacji
!!!
ci co zostają
