Strona 1 z 2

Losowanie Mistrzostw Świata 2006

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 19:00
przez Roman
Dziś losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

jak dla mnie "grupą marzeń" dla Polaków, byłaby grupa z Włochami, Ekwadorem (lub Tunezją) i Arabią Saudyjską (lub Trynidadem i Tobago)

a "grupa śmierci" np.: Argentyna, Ghana, Japonia

a wy co sądzicie?

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 21:54
przez fern
Na TVN24 leci. Jesteśmy w grupie A z Niemcami, Ekwadorem i... wolnym miejscem :D

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 21:57
przez kulA
SatH^Raa napisał(a):Podobno TV Biznes będzie nadawać. :twisted:

nie ma transmisji na tv biznes tylko gadaja sobie i mowia kto gdzie trafil, jestesmy w grupie A z niemcami i ekwadorem, nie wiem czy nie lepiej byloby trafic na meksyk i angole ale nie jest tak zle, moglo byc gozej, czekamy na ostatniego rywala

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 22:04
przez kulA
i jest ostatni zespol do naszej grupy: kostaryka

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 22:05
przez Ged
ostatni rywal- Kostaryka

nie jest źle :twisted:

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 22:06
przez jakotako
Jest nieżle. Ale "derby" z Niemcami to dla organizatorów niezły "orzech do zgryzienia". Będą się tłukli - bank.

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 22:32
przez Roman
znowu będzie SuperExpress pisał jakieś gówna o rewanżu za krzyżaków (jak graliśmy z Anglią w eliminacjach to pisali o rewanżu za Jałtę)

grupa nienajgorsza

Ekwador łoi wszystkich tylko u siebie na 3000m n.p.m. , a to że z nimi wygraliśmy to nie tylko że deszcz padał

z Niemcami możemy "powalczyć" (byle się nie zmęczyć za mocno)

Kostaryka - to dokładnie nasz poziom

Czechów mi szkoda :/, kurna - lubię ich, a mają grupę, że taka mogłaby być finałowa czwórka i nie byłoby zbyt wielkiej sensacji

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 23:30
przez qrczak
Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.

PostNapisane: sobota, 10 gru 2005, 00:13
przez szwagier
qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:

PostNapisane: sobota, 10 gru 2005, 00:23
przez qrczak
szwagier napisał(a):
qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:


Nie chcę się nastawiać zbyt optymistycznie. :wink:

PostNapisane: sobota, 10 gru 2005, 09:12
przez kulA
qrczak napisał(a):
szwagier napisał(a):
qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:


Nie chcę się nastawiać zbyt optymistycznie. :wink:

to takie asekurancyjne podejscie, czlowieku zaryzykuj, to twoja druzyna