Losowanie Mistrzostw Świata 2006

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Losowanie Mistrzostw Świata 2006

Postprzez Roman » piątek, 9 gru 2005, 19:00

Dziś losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

jak dla mnie "grupą marzeń" dla Polaków, byłaby grupa z Włochami, Ekwadorem (lub Tunezją) i Arabią Saudyjską (lub Trynidadem i Tobago)

a "grupa śmierci" np.: Argentyna, Ghana, Japonia

a wy co sądzicie?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez fern » piątek, 9 gru 2005, 21:54

Na TVN24 leci. Jesteśmy w grupie A z Niemcami, Ekwadorem i... wolnym miejscem :D
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez kulA » piątek, 9 gru 2005, 21:57

SatH^Raa napisał(a):Podobno TV Biznes będzie nadawać. :twisted:

nie ma transmisji na tv biznes tylko gadaja sobie i mowia kto gdzie trafil, jestesmy w grupie A z niemcami i ekwadorem, nie wiem czy nie lepiej byloby trafic na meksyk i angole ale nie jest tak zle, moglo byc gozej, czekamy na ostatniego rywala
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » piątek, 9 gru 2005, 22:04

i jest ostatni zespol do naszej grupy: kostaryka
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Ged » piątek, 9 gru 2005, 22:05

ostatni rywal- Kostaryka

nie jest źle :twisted:
Ged
 

Postprzez jakotako » piątek, 9 gru 2005, 22:06

Jest nieżle. Ale "derby" z Niemcami to dla organizatorów niezły "orzech do zgryzienia". Będą się tłukli - bank.
Avatar użytkownika
jakotako
Dyskutant
 
Posty: 165
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2005, 17:22
Lokalizacja: K-g

Postprzez Roman » piątek, 9 gru 2005, 22:32

znowu będzie SuperExpress pisał jakieś gówna o rewanżu za krzyżaków (jak graliśmy z Anglią w eliminacjach to pisali o rewanżu za Jałtę)

grupa nienajgorsza

Ekwador łoi wszystkich tylko u siebie na 3000m n.p.m. , a to że z nimi wygraliśmy to nie tylko że deszcz padał

z Niemcami możemy "powalczyć" (byle się nie zmęczyć za mocno)

Kostaryka - to dokładnie nasz poziom

Czechów mi szkoda :/, kurna - lubię ich, a mają grupę, że taka mogłaby być finałowa czwórka i nie byłoby zbyt wielkiej sensacji
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » piątek, 9 gru 2005, 23:30

Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez szwagier » sobota, 10 gru 2005, 00:13

qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » sobota, 10 gru 2005, 00:23

szwagier napisał(a):
qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:


Nie chcę się nastawiać zbyt optymistycznie. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » sobota, 10 gru 2005, 09:12

qrczak napisał(a):
szwagier napisał(a):
qrczak napisał(a):Zanotujemy jedną wygraną jak na ostatnich mistrzostwach.


hehe a Ty jak zawsze pesymista ..
marzylem wkoncu z Niemcami sie spotkac to bedzie WALKA !!!!!

To co Galeon ?? ci co zostają ?? :lol: :twisted:


Nie chcę się nastawiać zbyt optymistycznie. :wink:

to takie asekurancyjne podejscie, czlowieku zaryzykuj, to twoja druzyna
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Następna strona

Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości