Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 9 gru 2005, 12:20
przez BLAaa
Jest nadzieja i juz.

PostNapisane: niedziela, 11 gru 2005, 21:31
przez Joey
hmm a mnie tam to już rybka co tam w tych skokach .. nie żeby coś ale troche monotonne są ..

PostNapisane: niedziela, 11 gru 2005, 22:06
przez McCool
Joey napisał(a):hmm a mnie tam to już rybka co tam w tych skokach .. nie żeby coś ale troche monotonne są ..

a czego Ty sie spodziewasz? że będą tańczyć w powietrzu? :)

Adam to nasz człowiek, więc trzeba mu kibicować. Nie ma innej opcji. Przecież nie będziemy kibicowac jakiemuś Hannwaldowi np.

PostNapisane: niedziela, 11 gru 2005, 23:28
przez Roman
Hannawald został komentatorem

a to normalka od trzech lat - że skoro Adam nie łoi tyłka rywalom (zwłaszcza Niemcom) jak kiedyś, to mimo iż wciąż jest w czołówce, to dużo ludzi przestaje się tym sportem interesować, a i fenomenalne sukcesy Małysza zaczynają bagatelizować lub kreować z nich "fuks"

podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P

PostNapisane: poniedziałek, 12 gru 2005, 22:16
przez Stavro
Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:

PostNapisane: wtorek, 13 gru 2005, 00:29
przez qrczak
Stavro napisał(a):
Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:


Czemu nie w skokach :?:
Jak Małysza wyrzucą z drużyny to mamy szansę. No i oczywiście jak będą dawać medale ekipie która najmniej skoczy. :lol:

PostNapisane: wtorek, 13 gru 2005, 15:50
przez qrczak
Viking K-g napisał(a):
qrczak napisał(a):
Stavro napisał(a):
Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:


Czemu nie w skokach :?:
Jak Małysza wyrzucą z drużyny to mamy szansę. No i oczywiście jak będą dawać medale ekipie która najmniej skoczy. :lol:


... i taka jest właśnie "nasza" mentalność. Jak zdobywał medale to wszyscy go cenili, a dziś się naśmiewacie
Facet przez trzy lata był jedynym sportowcem w Polsce, który podnosił na duchu wizerunek "POLSKIEGO SPORTU"



Przecież ja się nie naśmiewam z Małysza tylko ze Skupnia, Matei i reszty naszej kadry. Chyba każdy widzi że oni się nadają nie na skoczków ale na przedskoczków.

PostNapisane: czwartek, 22 gru 2005, 00:43
przez Wirnik
Małysz niestety bez nadzieja....sorrryyyy.....bez nadziei :)

PostNapisane: poniedziałek, 26 gru 2005, 12:49
przez bezAMBICJI
moim zdnaiem Małysz jeszcze pokaże na co go stać...Ja w niego wierze :D