Fergusson...
musi odejsc... przykro mi ogladac jak Manchester tak fatalnie gra...trzeba sporo zmienic w tym zespole zeby mu przywrocic dawna swietnosc...ale tak czasami bywa...
kulA napisał(a):pierwszy ktory musi odejsc to Malcolm Glazer
ale masz racje...Stavro napisał(a):musi odejsc... przykro mi ogladac jak Manchester tak fatalnie gra...trzeba sporo zmienic w tym zespole zeby mu przywrocic dawna swietnosc...ale tak czasami bywa...

Roman napisał(a):a miał być finał Barcelona - Manchester United

