Strona 1 z 1

Spoty z adrenalina czy sa tutaj??

PostNapisane: poniedziałek, 21 lis 2005, 23:58
przez dankul
Pytanie czy w naszym pięknym mieście bądź jego okolicach rozwija się jakaś dyscyplina sportowa z rodziny „eXtreme” bądź są miłośnicy i szaleńcy, którzy samodzielnie zajmują się tego typu zajęciem? :?: :roll:

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 23:42
przez Ranger
Są skałki - info wisi w sportowym na Łopuskiego. Jeśli gość zebrał ekipę to zajęcia się powinny już odbywać.

tel. do instruktora: 602 107 989

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 23:47
przez Ranger
ewentualnie polecam katrate shotokan w Millenium.

Ale tu ze 4 lata trzeba trenować, żeby mieć rezultaty. Taka dyscyplina, a jak dla mnie sposób życia. Treningi dla początkujących odbywają się we wtorki i czwartki o 18:30. Zapraszam.

http://www.samuraj.com.pl/