Pytanie czy w naszym pięknym mieście bądź jego okolicach rozwija się jakaś dyscyplina sportowa z rodziny „eXtreme” bądź są miłośnicy i szaleńcy, którzy samodzielnie zajmują się tego typu zajęciem?
Napisane: piątek, 25 lis 2005, 23:42
przez Ranger
Są skałki - info wisi w sportowym na Łopuskiego. Jeśli gość zebrał ekipę to zajęcia się powinny już odbywać.
tel. do instruktora: 602 107 989
Napisane: piątek, 25 lis 2005, 23:47
przez Ranger
ewentualnie polecam katrate shotokan w Millenium.
Ale tu ze 4 lata trzeba trenować, żeby mieć rezultaty. Taka dyscyplina, a jak dla mnie sposób życia. Treningi dla początkujących odbywają się we wtorki i czwartki o 18:30. Zapraszam.