:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Polak potrafi
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=14&t=12335
Strona
1
z
1
Polak potrafi
Napisane:
niedziela, 20 lis 2005, 19:35
przez
dziadek
http://sport.wp.pl/kat,1775,wid,8096177 ... 511653.970
Schumacher kończy - Robert zaczyna karierą w F 1
Napisane:
czwartek, 8 gru 2005, 13:47
przez
bezAMBICJI
nareszcie sie doczekaliśmy polaka w F1. Ma naprawde duży talent co od młodych lat pokazuje w róznych wyścigach