Strona 1 z 2

Pilkarskie objawienie .... smolarek

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 21:55
przez MarcinR
Smolarek :D w formie =wiele bramek dawno nie bylo takiego polaka w bundeslidze dzisiaj znowu 2 piekne bramki :]
gratuluje formy i liczymy po cichu na wiecej

PostNapisane: sobota, 19 lis 2005, 23:05
przez Stavro
tak..Smolarek obok Boruca to ostatnio najjasniejsze gwiazdy polskiej pilki...oby Ebi na tym nie poprzestal i dalej niech sie rozwija...kto wie moze bedzie zawodnik swiatowego formatu...

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 17:41
przez qrczak
I tak mu to nic nie da bo w reprezentacji będzie grał Rasiak.

PostNapisane: niedziela, 20 lis 2005, 23:20
przez Stavro
piter_Radzikowo napisał(a):
qrczak napisał(a):I tak mu to nic nie da bo w reprezentacji będzie grał Rasiak.


a ja licze na to ze jednak janosik prezestanie powolywac drewniaka rasialdo :lol:



ja tez mam taka nadzieje..ale sama nadzieja moze nie starczyc... :wink: :wink:

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 09:59
przez Stavro
ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 10:57
przez MarcinR
Stavro napisał(a):ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka


fajtlatopowaty to chyba przesadzasz ..to to grubo przesadzasz ... :]

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 11:36
przez Stavro
MarcinR napisał(a):
Stavro napisał(a):ale mamy tez drugiego zawodnika swiatowej klasy...znakomitego bramkarza...i wcale nie mam tutaj na mysli pana wystepujacego w reklamach tp sa ...artur moim zdaniem po przejsciu do celtow nabral sporego doswiadczenia i teraz powienien byc sporym wzmocneiniem naszej kadry...tylko zeby janosik artura wystawial jako pierwszego bramkarza a nie fajtlapowatego Dudka


fajtlatopowaty to chyba przesadzasz ..to to grubo przesadzasz ... :]


moeze troszeczke...ale Borucowi i tak do piet nie siega...

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 14:11
przez Roman
jak napisała dziś wyborcza o Smolarku

(cytuję z pamięci) -najlepszym polskim piłkarzem jest Holender, którego nie dotknęła ręka polskiego trenera

to smutne

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 20:05
przez qrczak
fajtlapowatego Dudka


Pocieszna opinia.

moeze troszeczke...ale Borucowi i tak do piet nie siega...


I kolejna pocieszna opinia.

Obydwaj reprezetują wysoki poziom, ale pisanie, że Dudek Borucowi do pięt nie dorasta jest chyba co najmniej nie trafione. Boruc jak na razie gra pierwszy sezon w powiedzmyże silnej lidze (silnej tylko dlatego, że silniejszej od naszej), gra w jednym z aż dwóch zespołów, które od lat dzielą i rządzą w lidze szkockiej. Dudek natomiast do niedawna miał dosyć pewne miejsce w składzie Liverpoolu, a w ligach mocniejszych niż nasza gra już od wielu lat i to z sukcesami. Jak Boruc wygra Ligę Mistrzów i jeszcze trochę trofeów, a przede jak utrzyma wysoka formę przez kilka sezonów to będzie można porównywać tych dwóch panów.

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 20:19
przez MarcinR
a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 20:27
przez qrczak
MarcinR napisał(a):a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..


No co Ty, w tym sezonie Dudek był najbardziej fajtłapowaty. :wink:

PostNapisane: wtorek, 22 lis 2005, 20:41
przez MarcinR
qrczak napisał(a):
MarcinR napisał(a):a zreszta na obrone wystarczy jedno
przypomnij sobie jak wygladal pierwszy sezon dudka w liverpoolu byl po prostu fantastyczny , a teraz odnies to do boruca i czekaj i patrz czy utrzyma forme ..


No co Ty, w tym sezonie Dudek był najbardziej fajtłapowaty. :wink:


:wink: no tak zapomnialem