Strona 1 z 4

Wyścigi na pasie-Podczele

PostNapisane: czwartek, 13 paź 2005, 21:19
przez jakotako
Ubiegłej niedzieli na pasie w Podczelu miał miejsce ciekawy wyścig.
Niejaki R. właściciel samochodu m-ki Porsche (coś około 320KM, samochód za około 200.000zł) stanął do zawodów z niejakim S. właścicielem samochodu m-ki BMW (400KM,za jakieś 80.000zł). Podczas kilku prób wygrał S. i BMW 5.40 M-POWER. Potem pojawili się kolejni chętni. :wink: To że w Kołobrzegu pojawia się coraz więcej ciekawych samochodów doprowadziło że pomału mamy WYŚCIGI !!!!!!!! Dobrze że amatorzy tego typu rozrywki "ćwiczą" poza miastem. Wiem że kilka ekip zbiera sie w różnych terminach "na pasie"-auta,motory. Jak ktoś będzie coś wiedział niech napisze. [smilie=mbounce.gif] [smilie=bike.gif]

PostNapisane: czwartek, 13 paź 2005, 22:42
przez Didi
nie pan S ale inaczej sie nazywa:) no niestety porshe dostalo i to o ponad 4 dlugosci auta:)

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 09:42
przez Slayer
eee co to za porsche... boxterkiem to se mogl probowac ;)

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 14:01
przez jakotako
[quote="DeeJay"]nie pan S ale inaczej sie nazywa:)

Oooo! A ja myślałem to auto jest Grześka S. I chyba mam rację. :wink:

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 14:18
przez Didi
A nie Pawla? on tez sie z tym porhse scigal na lotnisku i tez porshe dostalo...

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 16:26
przez jakotako
Nie, właścicieli aut znam. Paweł Ż. był inicjatorem i jednocześnie uczestnikiem. Ale to nie jego auto. Swojego nie miałby sreca tak katować. Pozdr. :wink:

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 16:41
przez Didi
hehe no o tego pana wlasnie chodzilo :)

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 17:33
przez MarcinR
:oops: ano te 400 konikow pod maska robi wrazenie :)

PostNapisane: piątek, 14 paź 2005, 17:45
przez jakotako
Orginalna M-power , 408KM, 300km/h na zegarze, manualna skrzynia.
Porsche "prawie nówka" ale 320KM, ale napęd na cztery i automatyczna skrzynia. :wink: Rodzaj skrzyni biegów prawdopodobnie zadecydował.

PostNapisane: sobota, 15 paź 2005, 08:17
przez MarcinR
jest jeszcze godne uwagi bmw m3 i bmw 328 :twisted:

PostNapisane: sobota, 15 paź 2005, 17:35
przez Budyn
hansik sie tera przesiadl zz bmw na ibize :P widziales moze ??

PostNapisane: sobota, 15 paź 2005, 19:39
przez MarcinR
Budyn napisał(a):hansik sie tera przesiadl zz bmw na ibize :P widziales moze ??

tak ibiza Td
szkoda fajnego is-a mial ,

PostNapisane: niedziela, 16 paź 2005, 19:25
przez MarcinR
Budyn napisał(a):hansik sie tera przesiadl zz bmw na ibize :P widziales moze ??


moze grzesia wujek by sie sprawdzil z tym bmw m5 co ?? :D
:P tylko trzeba by bylo go to skolowac