Strona 1 z 1

PostNapisane: środa, 21 wrz 2005, 21:36
przez Easy Rider
Piter! BĘĘĘĘĘĘĘDDDDĘĘĘĘĘĘ!
Wczoooraj obiecaaałaś mi na pewno, ze trzy punkty dzisiaj bedą, zaufałem Ci......

PostNapisane: piątek, 23 wrz 2005, 17:25
przez Didi
podobno 2:0 dla ktowy ta?

PostNapisane: piątek, 23 wrz 2005, 18:56
przez Easy Rider
si Lewandowski (Grześ) i Batista

PostNapisane: sobota, 24 wrz 2005, 16:45
przez szwagier
niedlugo beda tu fotki jak sie bawi Kotwica !!!!