:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
KOTWICA - ELANA TORUŃ piątek,godzina 16!!!
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=14&t=11514
Strona
1
z
1
Napisane:
środa, 21 wrz 2005, 21:36
przez
Easy Rider
Piter! BĘĘĘĘĘĘĘDDDDĘĘĘĘĘĘ!
Wczoooraj obiecaaałaś mi na pewno, ze trzy punkty dzisiaj bedą, zaufałem Ci......
Napisane:
piątek, 23 wrz 2005, 17:25
przez
Didi
podobno 2:0 dla ktowy ta?
Napisane:
piątek, 23 wrz 2005, 18:56
przez
Easy Rider
si Lewandowski (Grześ) i Batista
Napisane:
sobota, 24 wrz 2005, 16:45
przez
szwagier
niedlugo beda tu fotki jak sie bawi Kotwica
!!