Strona 1 z 2

Wisla=tragedia

PostNapisane: czwartek, 15 wrz 2005, 21:58
przez Stavro
Oni ten zespol powinni rozwiazac tylko osmiesza Polske w pucharach...calkowita katastrofa!!!!

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 06:38
przez jakotako
Tak obiektywnie. Trzecia bramka przepiękna. Taki strzał, z takiej odleglości, w samo okno, bajka.

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 08:14
przez MarcinR
glupie pytanie , pana z telewizji
"Jak to jest ze portugalski zespol z dna tabeli , bije mistrza polski " :lol:
sadze ze wyslacy nie maja nawet szans u siebie

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 08:40
przez Easy Rider
szkoda słów ;/

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 11:30
przez kulA
i to jest obraz polskiej ligi, wisla u nas nie ma problemow ze zdobyciem mistrzostwa a z europejskimi sredniakami sie kompromituje, rozgonmy cala ta lige a kase przerzucmy na lige koszykarska, tam sa wyniki na arenie miedzynarodowej

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 14:19
przez Slayer
obrona=tragedia

PostNapisane: piątek, 16 wrz 2005, 14:45
przez kulA
piter_Radzikowo napisał(a):
kulA napisał(a):i to jest obraz polskiej ligi, wisla u nas nie ma problemow ze zdobyciem mistrzostwa a z europejskimi sredniakami sie kompromituje, rozgonmy cala ta lige a kase przerzucmy na lige koszykarska, tam sa wyniki na arenie miedzynarodowej


Ty to masz pomysly, ze sie kompromituja na arenie miedzynarodoqwej to nie znaczy ze trzeba rozgonic cale towarzystwo pilkarskie... no i co z tego ze sa wyniki w koszu na arenie miedzynarodowej jak w tych druzynach gra jeden lub dwoch polskich zawodnikow... popatrz na kadre pilkarzy a na kadre koszykarzy gdzi ci koszykarze teraz sa,beda walczyc z malta czyli z najslabszymi zespolami w europpie, a pilkarze maja awans prawie w kieszeni wiec nie gadaj ze polska koszykowka ma sukcesy...

z polakami tak bylo ale juz nie bedzie, bedzie min 4-5 polakow, jak latwo wywnioskowac z mojej wypowiedzi mialem na mysli sukcesy klubow, nie reprezentacji, Top16 i regularne starty w najwazniejszych europejskich rogrywkach to jest sukces, a jak jestesmy przy kadrze to ja odwroce twoje pytanie, gdzie sa ci pilkarze co wywalczyli (no prawie) awans? graja zagranica, a ja mowilem tylko o ligach, poziom Orange Ekstraklasy jest zenujaco niski

PostNapisane: środa, 21 wrz 2005, 21:42
przez Easy Rider
Złoota Elka w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znaak