POLSKA-WALIA

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez voodoo3500 » środa, 7 wrz 2005, 18:33

liczmy na to że Walijczycy nie przyjadą w najmocniejszym składzie ale anglia się z nimi męczyła potwornie
obstawiam 2:1 dla naszych
voodoo3500
Dyskutant

Postprzez grax » środa, 7 wrz 2005, 18:53

2:1 lub 3:1 dla naszych :)
grax
Dyskutant

Postprzez Peny » środa, 7 wrz 2005, 21:04

A jaki wynik teraz?
Peny
Terminator

Postprzez Slayer » środa, 7 wrz 2005, 21:25

hehe wygralismy !! 1:0 dla nas, gdyby nie te zmarnowane okazje w pierwszej polowie to byloby duzo lepiej... ale i tak jest dobrze. teraz tylko trzymac kciuki zeby Szwedzi nie wygrali :)
Slayer
Terminator

Postprzez jakotako » środa, 7 wrz 2005, 22:16

Querwa mać :x :x :x :x Szwedzi w 92 minucie strzelają na 1-0 z Węgrami :x :x :x I co z tego że (na razie-nie wiem czy do końca) Anglia przegrywa 0-1 z Irlandią :x :x
jakotako
Dyskutant

Postprzez Slayer » środa, 7 wrz 2005, 22:26

ehh nad nami wisi jakies fatum...
Slayer
Terminator

Postprzez MarcinR » czwartek, 8 wrz 2005, 07:46

bez urazy dla panow ze studia dwojki :lol:
ale no wasze wypowiedzi byly totalnie smieszne , a ten koles z dlugimi wloskami i nozka na nożke i jego fantastyczne wypowiedzi "chlopie ty chyba sam sie nie rozumiales :lol: ....Muniek wielki taktyk piłkarski buhehehe
1-0 Parę naprawde dobrych akcji w defensywie i obronie , ale smiem twierdzic ze na angilie to nie starczy ..
MarcinR

Postprzez MarcinR » czwartek, 8 wrz 2005, 07:47

sorki w defensywie i ataku powinno byc :lol: ja chce spowrotem edit ..
MarcinR

Re: Komentarz Szpakowskiego

Postprzez MarcinR » czwartek, 8 wrz 2005, 07:56

Lolek napisał(a):Najbardziej rozwalił mnie Szpakowski mówiąc pod koniec meczu, że większe nerwy były podczas spotkania "kilka dni temu na stadionie śląskim w Katowicach" :lol:
:lol:

buhehehe a tego to nie slyszalem
MarcinR

Postprzez Sato » czwartek, 8 wrz 2005, 09:43

po zakwalifikowaniu sie do MŚ, od czego zalezy czy bedziemy losowowani z pierwszego czy z drugiego koszyka? miejsce w grupie eliminacyjnej, jakies ogolne statystyki, czy ranking FIFA?
Sato
Dyskutant

Postprzez Roman » czwartek, 8 wrz 2005, 13:43

zwykle o rozdziale koszyków przy losowaniu turnieju finałowego decyduje jedynie kryterium geograficzne (przynajmniej tak było w 2002 roku, a sądząc po składzie grup to także i w 1998)

Szpakowski wymiata - teksty meczu:
-oczywiście stadion śląski w Katowicach, powtarzany z uporem maniakalnego komentatora TV
-Polacy mają piłkę, a Dariusz: "ładnie grają z pierwszej piłki teraz Walijczycy"
-(mój faworyt) "Cóż za okazja! Rasiak złapał się za głowę ze Smolarkiem"

ale Anglicy mają dołek

za to Francuzi się obudzili (choć na mundialu znowu Zidane, Henry, Vieira czy Cisse, zmęczeni występami w reklamówkach nie będą imponowali zaangażowaniem)
Roman
Mieszka tu

Postprzez Tomash » piątek, 9 wrz 2005, 14:02

Ja sie Zidanowi nie dziwie,że wrócił do reprezentacji, bo na ostatnich MŚ sobie nie pograł, najbardziej się dziwie,że Dania nie zakwalifikuje sie do MŚ w Niemczech.
Roman napisał(a):zwykle o rozdziale koszyków przy losowaniu turnieju finałowego decyduje jedynie kryterium geograficzne (przynajmniej tak było w 2002 roku, a sądząc po składzie grup to także i w 1998)

Szpakowski wymiata - teksty meczu:
-oczywiście stadion śląski w Katowicach, powtarzany z uporem maniakalnego komentatora TV
-Polacy mają piłkę, a Dariusz: "ładnie grają z pierwszej piłki teraz Walijczycy"
-(mój faworyt) "Cóż za okazja! Rasiak złapał się za głowę ze Smolarkiem"

ale Anglicy mają dołek

za to Francuzi się obudzili (choć na mundialu znowu Zidane, Henry, Vieira czy Cisse, zmęczeni występami w reklamówkach nie będą imponowali zaangażowaniem)
Tomash
Coś tam napisał

Poprzednia strona

Powrót do :: sport