Strona 1 z 1

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruszamy z haląąąąąą

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 11:12
przez MarcinR
W najblizszych dniach mozliwe ze 2-3 wrzesnia 2005 roku bedzie mozliwosc gry w hali L.o im henryka sienkiewicza .
Zainteresowanych prosze o kontakt ( albo wpis w temacie albo pw )
Głowny organizator Ged
Płatne 5 zlotych za póltorej godziny gry ... :mg:
w takim razie do zobaczenia na hali ..
:| licze na odzweeeeeeeeeewwww

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 11:21
przez Ged
poprawię: od 2-3 tygodnia wrzesnia

poniedziałki - siatka
czwartki- piłka nożna halowa

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 13:35
przez Hnitek
Nie dało by się nogi grać w piątki tak jak zawsze było?

PostNapisane: środa, 31 sie 2005, 15:07
przez jeepi_srs
Ged pisz mnie w ciemno. Daj tylko znac kiedy dokladnie i o ktorej a bede :twisted: Zapytaj Daniela on tez chetnie by pogral wiec se pokopiemy :roll:

PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2005, 19:33
przez dziadek
moglibyście odswieżyć informacje na temat hali??
gdzie,kiedy,jak.
dzieki :wink:

PostNapisane: wtorek, 20 wrz 2005, 23:20
przez Ged
W budowlance jedyny wolny termin to 15-16.30 , 16.30-18 w niedzielę..
niestety ja nie mam możliwości zebrania 10 płacących i uczęszczających osob w tym terminie.

Pozostaje:
- dokoptowanie kilku osób na niedziele
- znalezienie innej hali w tygodniu (wtorek,czwartek, piatek) - w weekendy zazwyczaj gra zakładówka (jak juz ruszy) i czesc potencjalnych graczy nie ma jak sie zapisac

wszelkie pomysły mile widziane..

PostNapisane: środa, 21 wrz 2005, 08:00
przez MarcinR
hmm moze hala numer 6 ( bardzo ladna )

PostNapisane: środa, 21 wrz 2005, 08:40
przez Ged
MarcinR napisał(a):hmm moze hala numer 6 ( bardzo ladna )


podzialaj, jak masz czas i chec. Mi budowlanka i kopernik na głowie wystarczą =)

PostNapisane: czwartek, 22 wrz 2005, 15:20
przez MarcinR
niemozliwe , bo ja z inna ekipa ruszylem z hala 2 tygodnie temu , a zalatwiane bylo tydzien przed czyli 3 tygodnie temu .