UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruszamy z haląąąąąą
W najblizszych dniach mozliwe ze 2-3 wrzesnia 2005 roku bedzie mozliwosc gry w hali L.o im henryka sienkiewicza .
Zainteresowanych prosze o kontakt ( albo wpis w temacie albo pw )
Głowny organizator Ged
Płatne 5 zlotych za póltorej godziny gry ...
w takim razie do zobaczenia na hali ..
licze na odzweeeeeeeeeewwww
Zainteresowanych prosze o kontakt ( albo wpis w temacie albo pw )
Głowny organizator Ged
Płatne 5 zlotych za póltorej godziny gry ...
w takim razie do zobaczenia na hali ..
licze na odzweeeeeeeeeewwww
Zapytaj Daniela on tez chetnie by pogral wiec se pokopiemy 
