Strona 1 z 1

Modelarze znowu z medalem

PostNapisane: piątek, 26 sie 2005, 17:41
przez Megi
Kołobrzeski Klub Modelarstwa Lotniczo - Kosmicznego znowu przywiózł tytuły Mistrzów Polski do naszego miasta :brawo:

Marcin Bielecki 1miejsce w klasie S5C

Sylwester Klawinowski 3 miejsce w klasie S7 / po 7 latach nie obecności na zawodach /

instruktorem obu modelarzy jest Marek Bujak Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski

PostNapisane: sobota, 27 sie 2005, 16:53
przez Baltazar Gąbka
Marcin ode mnie z dzielnicy ;)

PostNapisane: sobota, 27 sie 2005, 17:31
przez Easy Rider
Fajni goście! GRATULACJE!!!

PostNapisane: sobota, 27 sie 2005, 18:03
przez Tomas
Baltazar Gąbka napisał(a):Marcin ode mnie z dzielnicy ;)

A instruktor z mojej :P :P

PostNapisane: niedziela, 28 sie 2005, 09:46
przez tomo
o [beeep] baltazar jaki avatar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: