Jest nowa strona internetowa koszykarskiej Kotwicy. Jest tam równiez forum dyskusyjne.
Adres: http://www.kotwica.kolobrzeg.pl
fajna stronka
ale od strony wizualnej to kolory miejscami są źle dobrane... szczegolnie te menu po obu stronach...
ale fajna jest
o stronie merytorycznej nic nie powiem, bo nie interesuje sie kolobrzeskim sportem 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości