Organizuje go piszacy ten temat czyli Flo. Nagrod brak, liczy sie dobra zabawa i rywalizacja o kazdy punkt. Ci co brali udzial w poprzednim konkursie cos o tym wiedza
Regulamin:
1. Zapisy graczy odbywają się do 10 marca wlacznie
2. Zapisy odbywaja się poprzez PW do organizatora (Flo). Wystarczy w temacie napisac "konkurs" i podac w wiadomosci swoj nick
3. Liczba graczy nieograniczona.
4. Typujemy 10 spotkan. Mecze pochodzic beda z lig europejskich. Wybiera organizator
5. Typowac mozna od poniedzialku do piatku kazdego tygodnia.
6. Typy prosze podawac w tym temacie. Edytowane typy zostana uznane za niewazne
7. Punktacja:
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy (bądź remisu) - 1 pkt.
- za prawidłową różnicę bramek u zwycięzcy meczu - 2 pkt (trzeba trafic zwyciezce i roznice wygranej)
- za DOKŁADNY wynik - 5 pkt.
- za złe wytypowanie - 0 pkt.
8. Konkurs trwac bedzie 10 kolejek z opcja przedluzenia
9. Wszelkie niejasnosci lub zazalenia (ewentulanie pochwaly) prosze zglaszac na PW.
Prosze op jak najmniejsze zasmiecanie tego tematu, zbedne posty beda usuwane przez moderatora
Zapraszam do zapisow
[ Dodano: 2006-02-26, 11:52 ]
Osoby zapisane do tej pory:
1.Flo
2.Mafi
3.Bruno
4.Hasky
5.Astic
6.piter_Radzikowo
7.RoCzEz
8.Martius
9.hnitek
10.SzOpEn
11.Roman
12.Tomas
Czekamy na nastepnych


![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)