Osobiście uważam,że Holyfield dałby radę ,bo jest niesamowicie walecznym i ostrym zawodnikiem....Gołota...heh,cóż raczej tchórzliwy....nie daję mu szans..... Jednak obejrzałabym tę walkę na bank!


TISAJA napisał(a):http://sport.interia.pl/inne/boks/news?inf=702548
Osobiście uważam,że Holyfield dałby radę ,bo jest niesamowicie walecznym i ostrym zawodnikiem....Gołota...heh,cóż raczej tchórzliwy....nie daję mu szans..... Jednak obejrzałabym tę walkę na bank!
Gołota to wygra Smile Rusek nie umie mocno bić Smile tak obstawiam Smile
TISAJA napisał(a):Jednak Holyfield ma szanse..... uwazam,że mógłby stanąc z Rosjaninem.
Heheheee.... znam dowcip.
-Czym różni się Gołota od Małysza?
Kto zna odpowiedź?
Baltazar Gąbka napisał(a):Golota nie ma szans z Kola. Godc slabo bije bo nie chce nikogo skrzywdzic. Taki to juz z niego olbrzym o golebim sercu, ale niech no komus przywali to od razu zabije. Sympatyczny gosc, naprawde podziwiam. W zadnym sporcie sie nie sprawdzil, dopiero na boks sie zalapal. Typowany przez wielu na mistrza wszechwag.
Dowcip roku.![]()
![]()
![]()
Baltazar Gąbka napisał(a):dlaczego wiec Don King go przejal? Tak dla jaj?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość