ale zacznijmy od tego jakie szanse ma wisła na awans do fazy grupowej.
Z tego co pamiętam ostatnim razem jak "koniczynki" grały z polakami
to odpali z Legią (UEFA CUP - nie pamiętam dokłanie roku)
Moim zdaniem mają największą szansę na awans od czasu kiedy to jeszcze
Widzew grywał w LM.
Rywal łatwiejszy (moim skromnym zdaniem) od Anderlechtu sprzed dwóch lat
Co do kadry obu klubów to cięzko porównywać samych zawodników
grecy mają znane nazwiska eurpoejsiego formatu
w wiśle natomias bardzo liczę iż z najlepszej storny pokaże się
Paweł Brożek a Tomasz Frankowski utrzyma formę z meczów reprezentacji
jak Wy oceniacie szanse wisły
No i czy wicie jaka stacja (o ile jakaś bedzie to czynić) pokaże ten mecz


mój błąd .... przepraszam

sam bramkarz i super flaga na "żylecie" to chyba za mało, by przejść FC Zurich - nie wierzę, by w rewanżu zagrali o nebo lepiej i awansowali
Na początq nie wiedziałem, o co chodzi