Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.
Pytanie czy w naszym pięknym mieście bądź jego okolicach rozwija się jakaś dyscyplina sportowa z rodziny „eXtreme” bądź są miłośnicy i szaleńcy, którzy samodzielnie zajmują się tego typu zajęciem?
Ale tu ze 4 lata trzeba trenować, żeby mieć rezultaty. Taka dyscyplina, a jak dla mnie sposób życia. Treningi dla początkujących odbywają się we wtorki i czwartki o 18:30. Zapraszam.