Strona 1 z 1

Nowy serwer

PostNapisane: środa, 17 paź 2007, 09:30
przez r00t
Forum uruchomione zostało na nowym serwerze. Jeżeli ktoś zauważy jakieś nieprawidłowości w działaniu skryptu proszę o kontakt i w miarę dokładny opis sytuacji w której błąd wystąpił...

PostNapisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 11:49
przez r00t
Problemy z uploadowaniem avatarów zostały usunięte...