Forum uruchomione zostało na nowym serwerze. Jeżeli ktoś zauważy jakieś nieprawidłowości w działaniu skryptu proszę o kontakt i w miarę dokładny opis sytuacji w której błąd wystąpił...
Napisane: poniedziałek, 12 lis 2007, 11:49
przez r00t
Problemy z uploadowaniem avatarów zostały usunięte...