:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
skrot do emotek
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=12&t=18197
Strona
1
z
1
skrot do emotek
Napisane:
poniedziałek, 1 paź 2007, 00:11
przez
chooper
Mam pytanie do Roota: czy mozna by dodac na str glownej w SB tam gdzie jest "Wyslij" i "R" dodatkowy przycisk ze skrotem do emotek ? Jesli jest to mozliwe to prosze.
Napisane:
poniedziałek, 1 paź 2007, 08:30
przez
r00t
...wszystko jest możliwe
Napisane:
poniedziałek, 1 paź 2007, 09:08
przez
chooper
dzieki za szybka reakcje