Strona 1 z 1

skrot do emotek

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 00:11
przez chooper
Mam pytanie do Roota: czy mozna by dodac na str glownej w SB tam gdzie jest "Wyslij" i "R" dodatkowy przycisk ze skrotem do emotek ? Jesli jest to mozliwe to prosze.

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 08:30
przez r00t
...wszystko jest możliwe :)

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 09:08
przez chooper
dzieki za szybka reakcje :)