OSTRZEŻENIA!!!

Jeżeli masz coś ciekawego do zaproponowania i uważasz że może to poprawić funkcjonowanie naszego forum - napisz to tutaj.

OSTRZEŻENIA!!!

Postprzez Nash Johnson » poniedziałek, 27 lut 2006, 11:54

Kiedy zmodyfikowano forum i wprowadzono ostrzeżenia byłem rad! Miałem nadzieję, że dzięki temu Wypowiedzi np. Easy Rider'a o zadowalaniu oralnym innych osób zostaną ukrócone! Cieszyłem się również iż karane będą używane wulgaryzmy, które w żaden sposób nie moga słuzyć na forum jako środek expresji!
Jakież ogromne było moje zdziwienie gdy wszedłem dzisiaj na forum i ujrzałem, że na moim koncie pojawiło się ostrzezenie :shock:
Byłem bardzo zdziwiony, zdziwienie potegowało zdenerwowanie, ponieważ zdawałem sobie sprawę, iż nie naruszyłem żadnego punktu regulaminu forum dotyczącego otrzymywania ostrzeżeń! Zdałem sobie sprawę, iż dostałem ostrzeżenie dlatego iż członka forum Budynia nazwałem Pudingiem . Przecież to niedorzeczne i smeiszne, może odnosiłem sie w ten sposób do niego z symatia a nie z chęcią obrazy!

Zdziwiła mnie również argumentacja Moderatora Joshu4 napisał obok ostrzeżenia "Panuj nad sobą"! Nie wiedziałem jak mam to rozumieć, i kirowany zdziwieniem ośmieliłem się go zapytać na gg, którego numer jest nota bene upubliczniony, dlaczego dostałem ostrzeżenie i co kryje się pod jego argumentacja?

W odpowiedzi uzyskałem "Na temat ostrzeżeń się nie dyskutuje" i zostałem zablokowany na gg ;/ .

Dziewne, że można dostać ostrzeżenie no i w konsekwencji po którymś po prostu wylecieć z forum, będąc po prostu śmiesznie mówiąc "niewinnym" i paść ofiarą lakonicznie argumentującego moderatora!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 27 lut 2006, 12:00

Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron