Bany.

Jeżeli masz coś ciekawego do zaproponowania i uważasz że może to poprawić funkcjonowanie naszego forum - napisz to tutaj.

Postprzez KAROLLA-- » poniedziałek, 10 paź 2005, 16:20

r00t napisał(a):ehh... a skąd ty wiesz co mnie "rajcuje".... naprawdę zadziwiającym przypadkiem jesteś.....

bana ściągnąłem... więc już nie jesteś zablokowana.. [..] jeżeli nie, to wybacz ale nie umiem wytłumaczyć inaczej... przestań szukać drugiego dna w tym wszystkim bo to jest po prostu śmieszne.

najwyzszy czas....
Ty rowniez wydajesz mi sie smieszny i pozbawiony choc minimalnego poczucia sprawiedliwosci z duza tendencja dyskryminacji.... ehhh nie chce mi sie juz na Twoj temat pisa.... i tak nie dotrze prawda ??
KAROLLA--

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 18:50

WZT napisał(a):gdzie mi pisalas na forujm?
jesli tak to jedynie wciagnolas mnie do jakies tajnej organizacji .... no bo Pm od Ciebie nie dostalem.....
I pamietaj o tych bateryjkach co TObie radzilem Kupic moze pomoga....

r00t napisał(a):...[..] jeżeli ktoś cię zaczepia zignoruj to jak dorosły człowiek... nie szukaj dziury w całym... [..]... więc jeszcze raz powtarzam... odpuść... tak po prostu... [..]
...
KAROLLA--

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 19:04

ODPOWIEDZ r00t'a :
r00t napisał(a):...[..] jeżeli ktoś cię zaczepia zignoruj to jak dorosły człowiek... nie szukaj dziury w całym... [..]... więc jeszcze raz powtarzam... odpuść... tak po prostu... [..]
...
KAROLLA--

Postprzez MarcinR » wtorek, 11 paź 2005, 19:06

WZT napisał(a):Klawisz Sie TObie zaciol czy co ?
A moze plyta?

:D myszka jej padla i stoiii
MarcinR

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 19:07

WZT napisał(a):Klawisz Sie TObie zaciol czy co ?
A moze plyta?

ODPOWIEDZ r00t'a :
...
KAROLLA--

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 19:13

ODPOWIEDZ r00t'a :
...
KAROLLA--

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 19:15

ODPOWIEDZ r00t'a :
...
KAROLLA--

Postprzez Slayer » wtorek, 11 paź 2005, 20:26

odpusc WZT, to nie my powinnismy sie z nia uzerac tylko moderatorzy...
Slayer
Terminator

Postprzez KAROLLA-- » wtorek, 11 paź 2005, 20:28

ODPOWIEDZ r00t'a :
...
KAROLLA--

Postprzez r00t » wtorek, 11 paź 2005, 20:31

JAAAA!!!!!

...zaczynam się lekko denerwować... naprawdę... z każdym postem zadziwiasz mnie coraz bardziej... radzę zacząć myśleć perzed napisaniem posta... bo skończy się banem permanentnym... na wszystkie komputery z kanady...

1. w dziale myzyka napsialem wyraznie ze jezeli ktos nie ma ochoty rozmawiac o muzyce niech sobie daruje... oczywiscie masz to gdzies...
2. bezmyslne cytowanie mojej odpowiedzi jest naprawde dziecinne...
(co ty chesz pokazac? ze nie rozmiesz co tam jest napisane?)
cytujac ja za kazdym razem pokazujesz ze rozminelas sie gdzies po drodze ze swoja dorosloscia... moze czas zawrococ i jej poszukac?

jak zacytujesz mnie ponownie znowu zaserwuje ci tydzien odpoczynku....

To sa ostrzeża... żeby potem nie było dyskusji że ban jest za nic...
r00t
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: forum