Bany.

Jeżeli masz coś ciekawego do zaproponowania i uważasz że może to poprawić funkcjonowanie naszego forum - napisz to tutaj.

Postprzez obv » wtorek, 4 paź 2005, 14:21

naprawde nie wiem czego sie czepiasz, a jedyną osobą, która zachowuje sie jak " przeczkolak " jestes ty :dzizys: :hm:
obv
Dyskutant

Postprzez r00t » wtorek, 4 paź 2005, 14:22

KAROLLA-- napisał(a):CALY CZAS JESTEM BEZPOCTAWNIE ZABLOKOWANA

r00t - skoncz w koncu te swoje dziecinne zabawy w blokowaniu ludzi, ktorzy postepuja wedlug regulaminu

LUDZIE SIE Z CIEBIE SMIEJA.....

postepujesz jak przeczkolak ......

..ja wiem że robię błędy... ale ty spec od j. polskiego takie krzaki sadzisz... nie ma w słowniku języka polskiego słowa "przeczkolak"...
r00t
Administrator

Postprzez MarcinR » wtorek, 4 paź 2005, 15:00

ja jakos nie widze ludzi ktorzy by sie smiali z roota :!:
MarcinR

Postprzez Tisaja » środa, 5 paź 2005, 19:37

Kto sie śmieje z r00t'a...... i to "bezpoctawnie" :lol: ?
Tisaja
Gwiazdor

Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez KAROLLA-- » sobota, 8 paź 2005, 20:24

dalej jestem zablokowana
no ale kogo to w sumie obchodzi, ze r00t postepuje dyskryminujaco kierujac sie tylko swoimi antypatiami....
widac, ze stopien poczucia sprawiedliwosci jest bardzo niski na tym forum
KAROLLA--

Postprzez FiDo » sobota, 8 paź 2005, 22:06

z tego co zauwazylem KAROLLA tobie pojecie sprawiedliwosci tez jest obce.. tylko troche inaczej ta niesprawiedliwosc okazujesz. dobrze to okreslilas 'kogo to w sumie obchodzi'. jak se poscielesz tak sie wyspisz
FiDo
Arcymistrz

Postprzez Joey » sobota, 8 paź 2005, 22:55

KAROLLA NA PREZYDENTA :D !!!!!!!!!!!!!

Dość buractwa i sztywnej postawy wobec kreatywnych ludzi :P
Joey

Postprzez KAROLLA-- » poniedziałek, 10 paź 2005, 06:05

WZT napisał(a):
KAROLLA-- napisał(a):dalej jestem zablokowana
no ale kogo to w sumie obchodzi, ze r00t postepuje dyskryminujaco kierujac sie tylko swoimi antypatiami....
widac, ze stopien poczucia sprawiedliwosci jest bardzo niski na tym forum

juz TObie pisalem ze tu taj przumusu niema- jak sie Tobie nie podoba to paszol won z forum i nie wracaj.....

ja rowniez tobie pisalam
WON ode mnie

i rowniez powtarzam to forum jest publiczne
i KAZDY MA PRAWO SIE TU WPISYWAC

no chyba tylko nie ten kto dopytuje sie wicznie
czy to nie przypadkiem r00t byl informatykiem, ktory wyniosl kompa z CEPIT'u , tego to z cala pewnoscia trzeba blokowac
KAROLLA--

Postprzez KAROLLA-- » poniedziałek, 10 paź 2005, 15:46

SatH^Raa napisał(a):
KAROLLA-- napisał(a):no chyba tylko nie ten kto dopytuje sie wicznie
czy to nie przypadkiem r00t byl informatykiem, ktory wyniosl kompa z CEPIT'u , tego to z cala pewnoscia trzeba blokowac

Znowu piszesz nie na temat...

alez to jest jak najbardziej na temat
musi byc przeciez jakis powod, ze ciagle jestem zablokowana
wiec go szukam
nie wierzysz chyba w to, ze powodem byly moje zarty, ktore nie spodobaly sie r00t'owi - bo to byl akurat pretekst do zablokowania mnie
wiec pytam jeszcze raz o powod tej jawnej dyskryminacji??

przykre jest rowniez, ze r00t'a rajcuje to pokazywanie sily, bo nic innego tym blokowaniem mnie nie demonstruje

przykre jest rowniez i to, ze spoleczenstwo forumowe ma tak niskie poczucie sprawiedliwosci, bo przeciez chamstwo i to nie tylko w stosunku do mnie bylo wrecz faworyzowane na tym forum, wiec to blokowanie mnie z powodu paru zartow jest wicej niz tylko nie na miejscu
KAROLLA--

Postprzez r00t » poniedziałek, 10 paź 2005, 16:15

ehh... a skąd ty wiesz co mnie "rajcuje".... naprawdę zadziwiającym przypadkiem jesteś.....

bana ściągnąłem... więc już nie jesteś zablokowana.. a jeżeli masz problemy z pamięcią... przypominam ci że zablokowałem cię za głupie teksty w dziale muzyka... głupie czyli nie mające nic wspólnego z wypowiedzią inteligentnego człowieka... wypisywane pomimo moich ostrzeżeń... nie za to że ci się nie podobał mój set czy coś w tym stylu... gdybyś napisała to w jednym poście po ludzku bana by nie było (!!!) ...czy to jest jasne już dla ciebie ???

jeżeli nie, to wybacz ale nie umiem wytłumaczyć inaczej... przestań szukać drugiego dna w tym wszystkim bo to jest po prostu śmieszne.
r00t
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: forum