Pozdrowienia dla wszystkich polonistów

A tak na poważnie to tylko taka ciekawość głupia moja, bo bodajże prof. Miodek twierdził, że słowo te jest oznakiem ekscytacji, hiperbola taka. Poniekąd się z tym zgadzam, ale rzecz jasna, że nie wszyscy tak twierdzą o czym świadczy choćby cytat j4 
Flo napisał(a):ja za wyznacznik przeklenstwa uwazam to co nie powiedzialbym przy mojej mamieBardzo dobry spsosob, jesli jest sie na tyle wychowanym by z szacunku do kogos nie uzywac wulgaryzmow

McCool napisał(a):Aguń, przesadzasz jak zawsze... za przesadzanie kwiatków byś się wzięła lepiej, to jakiś pożytek byłby z CiebieJa to tylko tak z ciekawości pytałem

) to praktycznie słowo typu "cholĘra". JEdnak polacy określają to jako wulgaryzm. No trudno, niektórzy twierdzą że fÓck you to SpiEr*** a tak właściwie, to piep ż się. Specialnie robiłem błędy żeby nie było przekleństw ![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość