Kołobrzeska Spółdzielnia Mieskaniowa a mieszkańcy

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Kołobrzeska Spółdzielnia Mieskaniowa a mieszkańcy

Postprzez astic » wtorek, 16 paź 2012, 14:13

Jakiś czas temu, w windzie w moim bloku znalazłem "manifest" lokatora bądź grupy lokatorów tyczący się sytuacji w lokalach należących do KSM. Z pośród wielu punktów pamiętam że była wymieniona sprawa wybiórczych remontów klatek, "wiecznych" pomyłek w księgowości KSM-u i braku strony internetowej gdzie można by było pobrać informacje np. o wysokości czynszu czy też saldzie. Było też napisane że manifest w formie listu zostanie wysłany do biura KSM a odpowiedź zarządu będzie w podobny sposób opublikowana tz. na łamach tablicy ogłoszeń ( lub tu domyślam się, na ścianie windy :) ). Czy komuś rzuciła się w oczy takowa odpowiedź lub zna dalszy przebieg tej "akcji" :?:
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Re: Kołobrzeska Spółdzielnia Mieskaniowa a mieszkańcy

Postprzez astic » środa, 31 lip 2013, 08:00

hehe znalazłem stronę ksm-u, szalu nie ma ale nikt nie zarzuci że nie mają www, a o reszcie z rzeczy zaczytanych w windzie nic nie wiem i chyba nikt nie wie :(

Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron