Euroboisko - potrzebne informacje

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Euroboisko - potrzebne informacje

Postprzez t0m3k » poniedziałek, 27 gru 2010, 15:49

Witam.

Prosiłbym Was o pomoc. Szukam informacji na temat budowanego stadionu w Kołobrzegu.
Interesują mnie takie informacje jak:

-firma, która wykonuje budowę, kto za nią odpowiada
-sponsorzy, inwestorzy itd.
-jakieś informacje dotyczące przeprowadzanych prac, czyli jak mniej więcej wyglądał ten proces(burzenie starego stadionu itd. tam pamiętam byly jakieś zwierzęta(?), które trzeba było przesiedlić )
-budżet przeznaczony na projekt

Tworzę kartę projektu na zaliczenie, dlatego potrzebne mi dosyć specyficzne informacje jak cele główne budowy stadionu itd.

Jeżeli gdzieś są takie strony, gdzie były informacje, to prosiłbym o podanie linków.
WIem, że w KG dużo jest osób, które się interesują tematem budowy tego obiektu, także liczę na Waszą pomoc w tej kwestii.

Z góry dziękuję.
t0m3k
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 7 sie 2010, 13:01

Re: Euroboisko - potrzebne informacje

Postprzez asterix » środa, 29 gru 2010, 00:42

Skoro nie potrafisz znalezc takich drobnostek jak nazwa firmy budujacej stadion , inwestor czy koszt budowy to bedziesz mial spore problemy z zaliczeniem :). I podstawowa sprawa. Euroboisko istnieje juz kilka lat i ma sie dobrze .
W linku ponizej sporo faktow znadziesz
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 720&page=8

Na stronie miasta w BIP-ie jest sporo technicznych informacji , wlacznie ze specyfikacja, rozstrzygnieciem przetargu itd. Kazda inwestycje finansowana przez samorzad powiniennes znalezc na stronie konkretnego samorzadu (rowniez w innych miejscach , ale po co szukac dalej jak wszystko pod nosem)
asterix
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 29 gru 2010, 00:34

Re: Euroboisko - potrzebne informacje

Postprzez Martius » środa, 29 gru 2010, 15:02

Urwał się z choinki :D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 28 gości