Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez Palacz » piątek, 1 paź 2010, 13:43

Witam zwracam się z prośbą do forumowiczów o podanie cen w jakie byście byli wstanie zapłacić z jeansy koszulki , polówki itd ww firm . Czy było by zapotrzebowanie na firmy D&G , Armani , Versace ?
Proszę o informacje jakie marki chcieli byście kupować . Czy segment premium ubrań by był opłacalny w Kołobrzegu np za koszule Armaniego , za którą trzeba zapłacić 640 zł jestem w stanie sprzedawać za 200 zł .
Towar nie jest uszkodzony kolekcje ubrań ten sezon , sezon 2011 , i rok wstecz. Proszę o sensowne odpowiedzi i ceny .
Pozdrawiam.
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Re: Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez Palacz » piątek, 1 paź 2010, 18:15

Właśnie głównym założeniem ma być allegrowe ceny lub jeszcze niższe . Jeansy wrangler , lee , mustang na poziomie 150 zł , ceny mustanga u nas w sklepie firmowym od 230 do 320 zł . Wrangler , lee , pier carden, tommy hilfiger brak .4 you zaoferuje w cenie ok min 50 % taniej niż w sklepie firmowym . A co sądzisz o segmencie ubrań premium ?
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Re: Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez Palacz » piątek, 1 paź 2010, 20:31

Brak to znaczy na Kolobrzeskim rynku.
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Re: Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez cushu » poniedziałek, 11 paź 2010, 13:59

Co do allegro to nie mam wiedzy.
Jeśli chodzi o Kołobrzeg to był outlet na Słowińców z cenami zaczynającymi się od 100 zl w górę. Już go nie ma. Co daje do myślenia.
Wrangler, Lee - cena dużo zadurza. Wystarczy kliknąć http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17439485 sprzedawca z Kołobrzegu, tak więc okolice 70 zl za sztukę.
Moim zdaniem najlepiej sprzedają się marki typu Zara, Next, H&M itp. Cena od 5 do 40zl. Kupujący nie kierują się metką, ale samym krojem. Duże centra zdominowane są przez sezonowe mody co powoduje że praktycznie w każdym sklepie jest to samo, wszystko zaprojektowane na jedno kopyto. Outlety dają możliwość zdobycia rzeczy z minionych sezonów, których nie ma już na ulicy, to pozwala się wyróżnić. Nie tyle chodzi o to, żeby taniej kupić drogą rzecz, ale żeby wyglądać inaczej niż inni. Dlatego ludzie często wybierają kupno 10 niepowtarzalnych i niedostępnych rzeczy niż jednej z metką Versace.

Takie jest moje zdanie, ale jak masz pomysł, w który wierzysz, to musisz go zrealizować. Z tego co wiem, to ten rynek w Warszawie jest zupełnie inaczej zorganizowany, więc być może allegro to świetny kanał dystrybucji dla ciebie. Poobserwuj aukcje innych użytkowników i zobacz ile skłonni są za nie płacić ludzie. Lokalnie cena i jakość bardziej decydują o obrocie niż metka.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez Palacz » poniedziałek, 18 paź 2010, 14:20

Witam
Dziękuje za Twoją opinie . Jednak przychylam się do dalszej części twojej wypowiedzi jak masz pomysł . Uwierz mi , że mam i z 30 dni się przekonasz jak zobaczysz nową jakość sklepu outlet :D .
Co do sklepu na Słowińców nie spełnił podstawowych założeń sklepu czyli :
Miejsce w Kołobrzegu tylko i wyłącznie w grę wchodzi starówka to miejsce jest uważane za punkt zakupów odzieży firmowej . Tak jest i nic tego przynajmniej jak na razie się to nie zmieni. Tak samo jest z bankami zauważ jaka jest presja na przeciw bryzy.

Reklama brak zupełnie jeszcze w takim miejscu brak ogłoszeń w prasie , ulotek itp. Za czym idzie brak osób wiedzących o tym punkcie sprzedaży.
Następną przyczyną braku zainteresowania outlet jest wygląd i wystrój wnętrza sklepu . Zazwyczaj outlety wyglądają jak tanix . Sklep nastawiony tylko i wyłącznie na sprzedasz a nie na sprzedasz i wygląd prezencje towaru . Samo poczucie kupującego w takim motłochu rzeczy jest złe ma wrażenie , że kupuje towar jak w przejściu na bazarku , gdzie wszystko wisi po obu stronach. Zwróć uwagę , że większość sklepów firmowych nie jest przeładowana towarowo . Wszystko jest skierowane w danego klienta. Itd .

Co do cen tego pana z allegro zwróć uwagę na kilka spraw.
Podstawa ilość sprzedanych rzeczy (spodni bo nic innego nie ma ) zero nic nie sprzedał.
Spodnie oferowane przez niego to bardzo tanie modele za czym idzie jakość wykonanie . Zauważ , że sprzedasz spodni zaczyna się na poziomie 149zł + przesyłka i ludzie tak kupują .
Prawdopodobnie nie masz paragonu , nie ponosi kosztów sklepu ,zusu , pracownika itd.
Zobacz jaka posiada ilość z tych spodni , moim zdaniem zakupił pakiet na , którym zarabia grosze. Spodnie pewnie pochodzą z jakiegoś kraju UE . Myślisz , że wziął je na fakturkę .
Z drugiej strony ciekawe czy ma zgodę na wykorzystanie znaku firmowego?
Pzdr i niedługo zapraszam do nowego sklepu Outlet .
Jeśli masz pytania to chętnie odpowiem.
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Re: Oulet lee , wrangler ,mustang ,4you

Postprzez cushu » wtorek, 19 paź 2010, 23:18

Zgadzam się z Tobą co do lokalizacji. Faktycznie nie pomyślałem, że mentalnie ludzie na zakupy odzieżowe wybierają starówkę :D

Widzę że masz pomysł i go realizujesz, w takim razie mam nadzieje, że biznes wypali i tego ci życzę :D

Co do allegro, to akurat znam człowieka, więc zapewniam, że wszystko legalnie, z zarejestrowaną działalnością
i fakturami. O marży nigdy z nim nie rozmawiałem, więc nie wiem ile zarabia. Niewątpliwie miejsca na rynku starczy
dla wszystkich :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron