W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez siemens » czwartek, 10 cze 2010, 14:13

Właśnie ukazały się ogłoszenia w Monitorze Polskim przewodniczącego KRRiT.
Jedno z nich :
http://www.abc.com.pl/serwis/pdf/m10610.pdf

Na częstotliwości 93.3 MHz radio o charakterze społeczno - religijnym / pewnie Vox FM / moc nadajnika 0.1 kW.
Na częstotliwości 107.2 MHZ rozgłośnia o charakterze uniwersalnym /lokalnym / moc nadajnika 0.25 kW. Eska lub RMF Max Pomorze.
siemens
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 11 lut 2010, 14:42

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez j0shu4 » sobota, 12 cze 2010, 14:05

przeczytaj dokładnie punkt 1 ogłoszenia które zamieściłeś
rmf maxx ani eska nie jest , nigdy nie był i nie będzie stacją lokalną :) znajdź mi w tych stacjach publicystykę dotyczącą problemów lokalnych
jeżeli ci się uda stawiam :beer: w koszalinie masz rmf maxx , słuchalność na poziomie 0,5 do 1 % , eska to samo
co więcej nie sądzę żeby inwestowali w nadajnik w kołobrzegu jeżeli słychać ich z koszalina , no chyba że mają plany rozwojowe na bornholm
na 93.3 to już en-te ogłoszenie , bo po co komu koncesja za grubą kasę z mocą która może co najwyżej pokryć osiedle ogrody vox fm ledwo radzi sobie w koszalinie więc po grzyba im taka dziura jak kołobrzeg
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez Flo » sobota, 12 cze 2010, 17:44

w naszej dziurze mamy wlasne dziurawe radio
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez j0shu4 » niedziela, 13 cze 2010, 09:01

exactly.
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez siemens » poniedziałek, 14 cze 2010, 11:41

siemens
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 11 lut 2010, 14:42

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 14 cze 2010, 11:52

widzisz moj tez byl tylko informacyjny
nie przeszkadza mi to ze beda wrecz przeciwnie :)
ciekawe jest to ze przed zakonczeniem procesu koncesyjnego mila pani informuje cie kto juz go wygral
vox fm to zwykla sieciowka ZPR , radio na terenie lokalnym tworzy nadajnik i 1 (słownie jeden) serwisant
wlascicielem i vox fm i eski jest ta sama firma , co najwazniejsze eska jest przeciez swietnie slyszalna z nadajnika koszalinskiego
podkrecili nadajnik radia polnoc i smiga , generalnie zasada wsrod tych graczy jest taka zeby przejmowac znane czestotliwosci
eska - radio polnoc
vox fm - radio plus gryfice
eska szczecin - radio plama
vox fm szczecin - radio plus szczecin
rmf maxx szczecin - radio abc
itd itd , co wazne np. czestotliwosc 93.3 byla juz przenoszona np. do koszalina ale zainteresowanie bylo zadne
107.2 o ile sie nie myle jest przeniesiona wlasnie stamtad , moze byc tez tak ze znalazla sie jako wolna w kolobrzegu na zamowienie katolickiego vox fm
czyli wiesz rozumiesz , robimy przetarg na maslo z wkladka i jakiez jest zdziwienie ze tylko jeden producent takie robi
pozdr
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez siemens » poniedziałek, 14 cze 2010, 12:18

Radio Vox Fm Koszalin retransmituje sygnał do Piły, do Słupska i będzie /może w przyszłym roku / do Kołobrzegu.
Czyli będzierozszerzenie koncesji rozgłośni diecezjalnej na terenie diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej.
Nie mam odbiornika wysokiej klasy, mieszkam wysoko na 10. piętrze i stacje, które wymieniłeś odbieram z szumami i w mono z Koszalina /Eska, Vox/. RMF Maxxx wcale. Jedynie z satelity tę ostatnią.
Nie mam warunków lokalowych, aby zamontować antenę typu Yagi.
Bardzo lubię zaś, gdy nadchodzi sezonowe tropo. Wtedy mamy w eterze wieżę Babel / Szwecja, Dania, Niemcy/.
siemens
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 11 lut 2010, 14:42

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez siemens » poniedziałek, 14 cze 2010, 12:25

P.S. A kto ma wpływ, aby nadajnik Radia Maryja z NMP przenieść na Jedności, lub do Stramnicy ? Strasznie sieje to radio po bandscanie.
Pisałem do UKE, ale nic na to nie poradzą :( .
Kto to taki mądry i instaluje nadajnik w samym środku miasta ? To nie jest odosobniony przypadek, takie" kwiatki " mamy w całej Polsce. Nie tylko dot. Radia Maryja.
siemens
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 11 lut 2010, 14:42

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez sailor » piątek, 18 cze 2010, 10:52

co fakt to fakt. lokalnych radiostacjijest zaledwie kilka, wszystkie przeszły pod komando stacji ogólopolskich , i nadaja teraz ten sam chłam. nie moża tego słuchać bo na wszystkich stacjach jedno i to samo
sailor
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 18 cze 2010, 08:29

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez siemens » sobota, 26 cze 2010, 14:24

siemens
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 11 lut 2010, 14:42

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez tomek » czwartek, 22 lip 2010, 21:14

Chyba nie chlubnym wyjątkiem
Avatar użytkownika
tomek
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:18
Lokalizacja: Ze Szmulek

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez j0shu4 » czwartek, 22 lip 2010, 22:39

rozwiniesz ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez kacper03 » piątek, 6 sie 2010, 11:30

Rmf Maxxx ma rozczepienie antenowe,a czy Rmf Maxxx Pomorze to stacja lokalna??
Moim zdaniem to nie ponieważ puszcza reklamy i Fakty Rmf Maxxx lecą ze studia w Słupsku albo w Koszalinie
A co do rozgłośni to jest położona na Kominie MEC w Koszalinie,ten komin nawet widziałem ale chyba przenieśli nadajnik (nie jestem pewien).W Kołobrzegu odbiera średnio ale to na radiach komórwkowych z dobrą anteną,a zwykłe radia nie odbierają bo nadajnik jest bardziej skierowany na Szczecin i do tego zakłóca radio maryja znaczy mi jak byłem w zieleniewie to odbierało lepiej niż w centrum, i na Janiskach też dobrze odbiera.Co do radia Maryja to bym ten nadajnik wyłączył albo przeniósł bo zakłóca inne radia.Jestem stałym słuchaczem więc większość wiem :):)
kacper03
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 6 sie 2010, 11:12
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez kacper03 » sobota, 7 sie 2010, 10:31

Sory Rmf Maxxx Pomorze jednak jest stacją lokalną
kacper03
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 6 sie 2010, 11:12
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: W Kołobrzegu będą nowe stacje radiowe.

Postprzez j0shu4 » niedziela, 8 sie 2010, 15:05

nie jest :) to stacja sieciowana z re-broadcastem , a gdyby na upartego trzymać się takiej nomenklatury to stacja ponadregionalna nie lokalna
w skład rmf maxx pomorze wchodzą : bytów , słupsk, koszalin, lębork, kwidzyń ,darłowo , co daje jej faktycznie większy zasięg dzienny niż radio koszalin które jest rozgłośnią regionalną polskiego radia , stacje lokalne z województw zachodniopomorskiego i pomorskiego można policzyć na palcach jednej ręki
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron